Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Buluşma

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 23-10-2004, 11:03   #1
Refya

Varsayılan Buluşma

Herkese slmlar eski mesajları okurken bir buluşma organizasyonundan bahsedilmiş ama hayata geçirilmemiş tabii zamansızlıktan olamamış organizasyon aslında bunları yazarken korkmuyor değilim bu sitede zamanı en bol kişi benim sizleri buluşturmak için istanbul'da organizasyon yapmamı istermisiniz? zamanı siz belirleyin tabii kararda verin ben memnuniyetle koştururum
Old 23-10-2004, 13:39   #2
ŞEN ÇELİK

Buluşma konusunda diğer site üyeleri ne düşünür bilemem ama galiba daha önce gerçekleşemediğine göre zor gözüküyor..Bu arada kendinize haksızlık etmeyin sitede zamanı en bol kişi yarışması yapsalar sizinle yarışabilirim.:-)
Old 23-10-2004, 14:33   #3
ragıp

sayın refya, eğer gerçekleştirebilirseniz, iyi olur kanısındayım. en azından, gelebilen gelir. Başlamış oluruz.
Old 25-10-2004, 08:55   #4
Refya

Varsayılan .

Ben sizlerden gelecek yanıtlara bağlıyım.Geliyorum diyenler el kaldırsın Bu arada ben nete sık bağlanamıyorum ama takipteyim uzun zaman cevap yazmazsam bırakıp gittim sanmayın olurmu) sevgiler
Old 25-10-2004, 22:53   #5
Ayfer Gökçen

Refyacım,
Güzel bir düşünce ile karşımıza çıktın yine.Düşüncen ne kadar hoş..Düşünebiliyor musun burda yazan insanların reelde de birbirlerini tanımasını.Ne kadar güzel bir olay.

Daha dün İstanbul'daydım.Öğrencilerle okul gezisi yaptık.Cuma(22 Ekim) gecesi yola çıktık ve pazar gecesi İzmir'e geri döndük.Muhteşem iki gün yaşadık.Havanın güzel olması en büyük şansımızdı.Boğaz turu ve Minyatürk harikaydı.Daha önceki İstanbul'a yaptığımız okul gezisi Şubat ayında olmuştu bu yüzden iki gün önceki zevki alamamıştım.Ama tüm güzelliklerine rağmen İstanbul'da yaşamak istemem galibaHer konuda İzmir'in rahatlığı bambaşka.

Eğer arkadaşlar kabul ederse bu buluşmayı İzmir'de gerçekleştirelim Böyle bir buluşmayı kendi adıma gerçekten çok isterim.Sanal arkadaşlıklarımızın gerçeğe dönüşmesi ne kadar güzel olur.Umarım gerçekleşir.Çoğunluğun zamanının uygun olduğu bir günü seçmek çok önemli.

Refyacım,bence sen bu işin takipçisi ol.Eğer böylesine güzel bir olayı gerçekleştirirsen çok anlamlı ve önemli aynı zamanda hoş bir olaya imzanı atmış olacaksın.

Seni hep aramızda görmek istiyoruz Refyacım.Sevgilerimle.
Old 11-11-2004, 17:27   #9
denizo

her büyük kentte ayrı buluşmalar aynı gün olabilir
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi