Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kültür ve Sanat Resim, Heykel, Tiyatro, Bale, Opera, Modern Dans vs.kültür ve sanat faaliyeti ile ilgili sohbetler

PsikeART Dergisi Yayında !!!

Yanıt
Old 12-01-2009, 13:54   #1
clementine

Varsayılan PsikeART Dergisi Yayında !!!

Popüler bilim ve sanat dergisi olan PSİKEART, 2009 Ocak ayı itibariyle tüm bayii ve kitapcılarda okurlarıyla buluşacaktır.

Psikiyatri ile sanatı buluşturan ''PsikeART'', psikiyatri ve sanat alanındaki tanımlara derinlik kazandırmak, tartışma olanakları yaratmak ve okuyucuyu sıkmadan farklı derinliklerde okunabilir olma hedefi taşıyor.İlk sayıda, Duygu Asena'nın ''Aşk Acı Bize'', Reha Mağden'in ''Tutku Günah Zarafet'', Örsan Öymen'in ''Tutkular Dünyasında Özgürlüğe Mahkum Olmak'', Fazıl Say'ın ''Tutku Notları'', Ali Koçak'ın ''Ölüm Yaşam Paradoksu'', Cezmi Ersöz'ün ''Daha Fazla Yabancı Ölmek İstemiyorum Sana'' yazıları yer alıyor.
dergi aylık olarak yayımlanacaktır.
Kaynak: Cumhuriyet

Çok güzel, dolu dolu, herkese hitap edecek bir dergi Psikeart...
Psikiyatri ve sanatın her dalı ile içiçe olan siz değerli meslektaşlarımın beğeneceğini düşünüyorum, paylaşmak istedim.

http://www.psikeart.com internet sitesinden derginin içindekilere ulaşabilirsiniz.
Saygı ve sevgilerimle.

Av.Gözde Boz
Old 03-05-2009, 23:45   #2
Gülümse

Sevgili dostum, dergiyi kolay bulabiliyor musunuz? Sitede ilan edilen yerlerde ben dergiyi bulamadım da...
Old 04-05-2009, 11:38   #3
clementine

Evet sevgili dostum bazı yerlerde dergi çabuk tükeniyor. Ben Kadıköy ve Kabataş iskelelerindeki bayilerde bulabildim dergiyi. Dergiyi beğenince, arama sıkıntısına girmeyeyim ve arşivim eksik kalmasın diye abone oldum sonradan
25 TL'ye 6 sayı için abone olunuyor, adresine gönderiyorlar. Tavsiye ederim.
Bu arada Mayıs sayısı da çok güzel olmuş. "Unutmak" konusu işleniyor...

Gülümsemen daim olsun.
Sevgiler
Old 04-05-2009, 22:44   #4
Gülümse

Teşekkür ederim sevgili dostum. Bende dergiye üye olmayı düşünüyordum. İnşallah birinci bölümden itibaren gönderirler. Böylece sizinle paylaşacağımız ortak bir noktamız olur...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi