Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

izmir'de stajyer avukat olarak çalışabileceğim büro arıyorum

Konuyu Kilitleyin
Old 24-04-2007, 12:19   #1
ser dar

Varsayılan izmir'de stajyer avukat olarak çalışabileceğim büro arıyorum

AÜHF mezunuyum, ileri düzeyde ingilizce biliyorum (kpds:A; toefl cbt:280), yurtdışı tecrübem var, uluslararası ticaret alanında sözleşmelerin hazırlanmasında aktif olarak yer aldım, uluslararası davalarda (yerel mahkemelerde ve tahkim kurullarında) taraf olarak yer aldım; kamu hukuku yüksek lisansında tez aşamasındayım, yüksek lisans derslerine verdiğim öncelik ve yurtdışında çalışmam nedeniyle bugüne kadar stajımı başlatmadım, Türkiye'de çalışmak istediğim için 4 Mayıs'tan itibaren avukatlık stajına başlayacağım. İzmir'de stajyer avukat olarak çalışabileceğim büro arıyorum.
Old 25-04-2007, 12:19   #2
NESE AY

Varsayılan ** Hukuk BÜrosu

Alıntı:
Yazan ser dar
AÜHF mezunuyum, ileri düzeyde ingilizce biliyorum (kpds:A; toefl cbt:280), yurtdışı tecrübem var, uluslararası ticaret alanında sözleşmelerin hazırlanmasında aktif olarak yer aldım, uluslararası davalarda (yerel mahkemelerde ve tahkim kurullarında) taraf olarak yer aldım; kamu hukuku yüksek lisansında tez aşamasındayım, yüksek lisans derslerine verdiğim öncelik ve yurtdışında çalışmam nedeniyle bugüne kadar stajımı başlatmadım, Türkiye'de çalışmak istediğim için 4 Mayıs'tan itibaren avukatlık stajına başlayacağım. İzmir'de stajyer avukat olarak çalışabileceğim büro arıyorum.

** Sayın Meslektaşım,

Mesajınızda İzmir'de stajyer avukat olarak çalışabileceğiniz bir yer aradığınızı belirtmişsiniz. Özelliklerinizin tümünü değerlendirmeye alabilmemiz açısından güncel bir CVnizi (THS referansını da belirterek) ofisimize fakslarsanız (faks imkanınız olmaması halinde, ofisimize telefon ederek e-posta adresi almanız da mümkündür) ; yapılacak ön inceleme sonrasında kriterlerinizi değerlendirererek, karşılıklı ilk görüşme için size randevu vermemiz söz konusu olabilecektir.

İletişim bilgilerimiz aşağıda verilmiştir. Bilgi edinmenizi rica ederim.

İyi çalışmalar,

Av. Neşe AY
----------------------------------------------------------
HUKUK BÜROSU, izmir

Tel : 232. 464 72 72
Faks: 232. 463 77 96
----------------------------------------------------------
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi