Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Hakkında Yazışmalar [Arşiv] Siteyle ilgili arşivlenmiş eski sohbet ve tartışmalar ile teknik yardım içeren mesajlar. (Bu alanda arşiv ve bilgilendirme için olup, yeni mesaj ve yeni yanıtlara kapalıdır)

Öneri...

Yanıt
Old 15-05-2003, 21:37   #1
Batu Han

Varsayılan Öneri...

foruma;mesaja cvp yolladıktan sonra cvp attığımız topice dönmeden önce çıkan ekranda, o mesajın atıldığı konuya dönebilmekle ilgili bi seçenek olsa zamandan oldukça tasarruf edilir diye düşünüyorum...
kastettiğim ekran şu :
Gönderdiğiniz mesaj için teşekkürler!

Şimdi mesajınızın olduğu ekrana geri döndürüleceksiniz. (Eğer bir anket yaratmayı seçtiyseniz, anket yaratma formumuz yüklenecektir.)

Eğer sistem ve forum ayarlarımıza göre mesajın Alan/Forum Yöneticileri tarafından yayınlanmadan önce onaylanması gerekiyorsa mesajınızı şu anda ekranda göremeyebilirsiniz.

İlgili sayfaya aktarılıyorsunuz, lütfen bekleyiniz!
(Uzun bir süre bekleme sonucu sayfa halen yüklenmezse buraya tıklayınız)
Old 15-05-2003, 21:56   #2
Admin

Alıntı:
cvp attığımız topice dönmeden önce çıkan ekranda, o mesajın atıldığı konuya dönebilmekle ilgili bi seçenek olsa

topic? konu? aynı şey değil mi?
Old 16-05-2003, 02:20   #3
Batu Han

çok sıkışık bi anımda yazdım.ifade etmek istediğim şeyi iyi ifade edemediğimi biliyordum
konudan kastım mesela site hakkında yada site lokali ,topicten kastımda mesela şuan üstünde tartıştığımız msj.herseferinde yazdığımız msja dönmek bazen insanı çok sıkıyor çünkü biliyorsunuz türkiyede bağlantılar maşallah canavar gibi.5dakikada gidiyor tıkladığın linke...kafamda internet=beklemek
mesela ben bu msjı yazdıktan sonra çıkan ilk ekranda biyere tıklasamda tekrar bu msjın olduğu topice dönmesem direkt site hakkında konusuna dönsem en az 5 dakika kazanırım.ondan böyle bir öneri getirdim
Old 16-05-2003, 02:22   #4
Batu Han

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir

Mesajınızı görmek için buraya tıklayın

Foruma dönmek için buraya tıklayın

bu başka bir forumdan alıntı.olsa iyi olur dediğim şey böyle bir şey...
Old 21-05-2003, 00:53   #6
Batu Han

evet
kastettiğim şey tam olarak bu
teşekkürler
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi