Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Teknoloji ve Bilgisayar Bilgisayar yazılımları ve donanımları, internet ve güvenlik, cep telefonları, cep bilgisayarları (PDA), Ev Sinema - Müzik Sistemleri ve her türlü elektronik alet ve teknolojik yeniliğe ait sohbetler.

E-kitap

Yanıt
Old 19-11-2006, 04:16   #1
Kavaz

Varsayılan E-kitap

Merhabalar;
Nokia 7610'u olup,e-kitap okuyabilenler var mı?Eger varsa bana anlatırmısınız,nasıl yuklemem gerekıyor ya da lit veya pdsleri txt veya doc'a cevırmemızi saglayan bir yazılım mevcut mu?Ayrıca hangi e-kitap programıyla 7610da okuyabılıyoruz,destekleyen program nedir?Tesekkur ederım...
Old 25-11-2006, 13:20   #2
Av.Nebi

Eskiden çok okuyordum cepten kitap ama symbian işletim sistemi yoktu telde Windows mobile vardı. Symbıan için program olarak e-book reader gibi isimli bi program vardı ama bulursam yollarım. Saygılar.
Old 25-11-2006, 17:21   #3
Av. R. Onur ÇINAR

nedir e-book sistemi açıklarsanız biraz sevinirim... benim böyle bi teknolojiden haberim yok malesef.. mp4 player'ımda boyle bişey var ama nedir ne değildir bi bilgim yok
Old 25-11-2006, 18:11   #4
Kavaz

SAYIN ÇINAR;
e-book yani elektronik kitap...Piyasada bulunan bir çok kitabın bilgisayar üzerinden okunmasını olanaklı kılan bir sistemdir.Tabiki ben teknik ve bilimsel olarak açıklama yapmıyorum.MP4'le ılgılı bılgım hıc yok.Kendimce bildiklerimi anlatacağım.Kitapları zip formatları halinde bilgisayarınıza yüklüyorsunuz ve kitapları bilgisayarınızdan da okuyabiliyorsunuz.Ancak bilgisayarınıza bunun için program yüklemeniz gerekmektedir.Ayrıca bazı kitapları veya kitap paketlerini ücretsiz indirebildiğiniz gibi ücretli olan e-kitaplarıda satın alıp indirebiliyorsunuz.Anlattıgım her sey internet üzerinden yapılablmektedir.Bunun dısında benım sorum ise;cep telefonunada e-book yukleyip okumak mümkün ama ben kendi telefonumda yapamadım.Bu arada bilgisayardan veya telefondan kitap okumak hiç keyifli değil.Keyifli olmamasının yanı sıra cok yorucu...Yalnız uzun kuyruklarda veya bankalarda beklerken cepten okumak boş durmaktan daha iyi.Ayrıca eliniz kolunuz doluyken bir de okumak ıstedıgınız kıtabı tasıma zorunlulugundan kurtuluyorsunuz.Teknoloji ne yaparsa yapsın,bana kitabın yaprak kokusunu veremez.Kitabı elıme alıp okumak bambaşka bir duygu!!!
Old 25-11-2006, 18:27   #5
dark

http://www.tekno-logic.net/

bu adresten cep programlarından quickoffice programını indirin
Old 25-11-2006, 20:23   #6
Kavaz

Sayın DArk;
Çok teşekkür ederim.Yukleyip deneyeceğim.Artık umarım olur,umarım
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi