Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kitap Kitap İncelemeleri, tavsiyeleri, yazarlar ve kitaplara ilişkin sohbetler. (Bu forum hukukla ilgili OLMAYAN kitaplara yönelik olup, siyasi ve dini içerikli kitaplar konu dışıdır.)

Doğunun Limanları

Yanıt
Old 25-08-2006, 13:08   #1
morithjhan

Kitap Doğunun Limanları

Harika bir tarihi roman.Aşk ve tarihin bir arada bulunduğu bu kitapta Doğu ve Batıda hayatını devam ettirmeye çalışan bir kahramanın eşsiz mücadelesi anlatılmaktadır.Amin Malouf' dan benzeri bulunamayacak tarih-aşk-macera üçlüsünde kurgulu ısrarla okumanızı önerdiğim bir kitap.
Old 25-08-2006, 19:27   #2
ankara7406

Olumlu

Bu kitap gerçekten okurken kitap kahramanın sanki kendiniz olduğu hissini veren bir kitap. Bir arkadaşımdan(!) alıp okumuştum, umarım bir gün elime yine geçer de bir daha okuma fırsatım olur.
Old 21-09-2006, 20:23   #3
_NALAN_

aynı yazarın afrikalı leo ve uzaktan aşk kitabınıda okamalısınız hatta tüm kitaplarını okumalısınız tarihi seviyorsanız doğunun kokusuna renklerine aşinaysanız
Old 25-11-2006, 00:24   #4
Av. Galip DAĞTEKİN

Amin maaluf tarih macera ve aşk üstüne tek kelimeyle muhteşem bir yazar...Yüzüncü Ad adındaki kitabını okumanızı tavsiye ederim...Bu kitabı okumaya başlayınca sanki tarihin içinde yolculuk yapıyormuşsunuz gibi gelecek ve sanki romanda ki kahraman olan "Ballassadre" sizmişsiniz gibi hisssedeceksiniz buna emin olabilirsiniz...
Old 27-01-2007, 17:27   #5
elektra

merhaba,benimde tavsiyem,en uzun gece.ahmet altanın kitabı.bir yandan aşık iki kişi ve bir yandan doğu anadolunun cehaleti,eminim çok severek okuyacaksınız.iyi günler
Old 16-03-2007, 08:48   #7
Av. Seda Üstün Tuğ

Önemli amin maoluf

bu yazarın kitaplarını okuyan herkes gerçekten değişmeye başlıyor..tabi ki ilk önce zihinsel olarak..özellikle yüzüncü ad ve semerkantı mutlaka okuyun..
Old 16-03-2007, 16:29   #8
av.yıldıray

Varsayılan ÖlÜmcÜl Kİmlİkler

Türünün en iyi yazarlarındandır. Romancılığına kimse laf söyleyemez ama. Bir incelemesi var ki; herkese tavsiye ederim. Mutlaka, mutlaka, mutlaka. Yıllar önce okudum. Şimdi tekrar okuyacağım.

ÖLÜMCÜL KİMLİKLER

Saygılar
Old 18-03-2007, 14:07   #9
morithjhan

Teşekkürünüz için ben de çook teşekkür ederim.Kendinize e-posta iletilmesini de istememişsiniz.Gerçekten kitap üstüne sohbet etmek isterdim sizinle.TEkrar teşekkürler
Old 19-03-2007, 12:01   #10
Av. Seda Üstün Tuğ

ben de sizinle kitaplar konusunda sohbet etmek isterim..çünkü çevremde okuyan çok az arkadaşım var ve onlarla bu konuda hiç konuşamıyorum.tavsiye ettiğiniz kitapları benimle de paylaşırsanız çok sevinirim..e-mail adresim:ustunseda55@hotmail.com.iyi günler
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04568410 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.