Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

İstanbul/Avrupa Yakası/Avukat/Çalışma Ortamı

Konuyu Kilitleyin
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 20-06-2012, 21:47   #1
av.ankarahukuk

Varsayılan İstanbul/Avrupa Yakası/Avukat/Çalışma Ortamı

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2010 mezunuyum. Dosyalar üzerinde yetki ve sorumluluk alabileceğim bir hukuk bürosunda çalışmak istiyorum.Saygılarımla.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
İstanbul Avrupa Yakasında stajımı yapabileceğim büro arıyorum. sibel19 Adliye Duvarı 0 14-07-2009 20:11
İstanbul Avrupa Yakasında çalışmak için ofis arıyorum. Av. Duygu May Adliye Duvarı 0 23-10-2008 20:53
çalışma ortamı arıyorum mecituz Adliye Duvarı 0 25-10-2007 18:55
Avukatım;Çalışma Ortamı Arıyorum zafert Ticari Duyurular 0 26-07-2003 15:08
Avrupa Birliği Hukuku Semineri(İstanbul Barosu) Cest la vie Adliye Duvarı 0 26-09-2002 22:04

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03440905 saniyede 16 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.