Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

Mobil imza aktif

Yanıt
Old 19-04-2013, 16:07   #1
Av. Taner BAŞ

Varsayılan Mobil imza aktif

Bugün UYAP editör 3.421 no'lu versiyonu indirdim. En sonunda mobil imza aktif hale getirilmiş.

Ben ilk M- İmza ile udf uzantılı evrakı imzaladım. Teknoloji severlere hayırlısı olsun.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
uyap üzerinden mobil imza ile imzalama sorunu av.ertürkyıldız Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları 7 05-05-2013 23:17
Sözlü danışma hizmeti-Mobil Hukuk Av.Ali ÇİTİL Hukuk Sohbetleri 38 07-01-2013 09:50
Gsm operatörünün sorumluluğu-Mobil İmza av.suna Meslektaşların Soruları 3 26-04-2011 14:04
mobil kanun Adli Tip Ticari Duyurular 2 24-09-2007 23:17
Üçüncü Nesil Mobil Telefon İhalesi Av.Ceylan Pala Karadağ Tüketicinin Korunması Hukuku Çalışma Grubu 1 19-09-2007 11:10

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04488492 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.