Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

Makale Kütüphanemiz Yayında

Konuyu Kilitleyin
Old 19-04-2004, 12:20   #1
Admin

Dikkat Makale Kütüphanemiz Yayında

Uzun zamandır hazırlamaya çalıştığım makale kütüphanemiz en sonunda yayına girdi. Mevcut makaleler ile son dönemde siteye gönderilen tüm hukuki çalışmaları kütüphaneye ekledim. Gecikme için eser sahiplerinden özür diliyorum ancak ümid ediyorum ki yeni makale kütüphanemizin gelişmiş özellikleri bu gecikmeyi affettirecektir.

Yeni kütüphanemizde yazarlarımız makalelerini kendileri sisteme ekleyebilecekler, okuyucular yazarlarla iletişim kurabilecek ve makalelelere okuyucu yorumları ekleyebilmek mümkün olacak. Böylece daha verimli bir bilgi kütüphanesi oluşturmayı ümid ediyoruz.

Makale kütüphanemize bu linki takip ederek ulaşabilirsiniz.[news]Makale Kütüphanemiz Yayında[/news]
Old 19-04-2004, 12:26   #2
Armağan Konyalı

Oleeeeeeeeeeeee !!!!!!

Sayın Admin,

Binlerce teşekkürümüze bir teşekkür daha eklendi.

Ellerinize gözlerinize sağlık....

Saygılarımla

Bir Dost
Old 19-04-2004, 14:13   #3
Armağan Konyalı

Sayın Admin,

Makale Kütüphanesi'ne ulaşım yolu olarak daha görünür bir yerde link vermeyi düşünüyor musunuz?

Haberlerdeki sizin imzanız dikkat çekerdi. Üyeler mesajınızdan linki görürdü. Ama ben üzerine teşekkür mesajı göndererek sizin haberinizi gölgeledim. Kimsenin haberi olmayacak diye suçluluk duyuyorum.

Saygılarımla

Bir Dost
Old 19-04-2004, 15:04   #4
Av.H.Sancar KARACA

Varsayılan Teşekkürler! En kocamanından .

Sayın Admin
Sayın Bir Dost o kadar sıcak teşekkür etti ki, bize ekleyecek bir şey kalmadı. Elinize ,dimağınıza ve alın terinize sağlık .
En derin saygılarımla.
Old 19-04-2004, 15:51   #5
Av. Bülent Sabri Akpunar

internetin en kapsamlı türkçe hukuk kütüphanesini bizlere ve tüm hukuk dünyasına kazandırdığı için Sayın Admin'e teşekkürü borç bilirim..
Old 19-04-2004, 17:58   #7
Gemici

Sayın Admin,

Kütüphane özellikle yurtdışında olupta Türkiyedeki kaynaklara ulaşma imkanı olmıyanlar için büyük bir bilgi hazinesi. Teşekkürler

Saygılarımla
Old 19-04-2004, 20:11   #8
Admin

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: bir dost
Makale Kütüphanesi'ne ulaşım yolu olarak daha görünür bir yerde link vermeyi düşünüyor musunuz?

Evet kütüphaneyi site ana sayfası ile bütünleştirmeyi ve daha ön plana çıkarmayı düşünüyorum. Ancak söz verdiğim tarihten o kadar uzun süre sonra kütüphaneyi aktif hale getirebildim ki, bu değişiklikler için daha fazla beklemek istemedim ve kütüphaneyi olduğu haliyle açtım. Bir süre sonra diğer değişiklikleri de yapacağım.
Old 13-07-2004, 15:19   #9
Siderta

Tebrikler.Biginin paylaşımına yaptığınız katkı, 'cömert' araştırmacılardan istifadeyi sağlayacaktır.Yaptığınız iş gerçekten önemli ve takdire şayan.
Old 01-02-2006, 00:33   #10
Av.Özgür Eralp

Varsayılan Tebrik ve destek

Merhabalar,
Yıllar önce daha interneti yeni yeni keşfetmeye başladığımız bir dönemde Türkhukuk sitesi ilk gördüğüm hukuk sitesiydi.

Daha sonrasında ilkmail grubum hukuk mail grup oldu.

İlk sitelerimizi ilk mail gruplarımızı da işin açıkcası Türk hukuk sitesi ve mail grubunu örnek alarak kurduk.

Son dönemde forum bölümleri aktif olarak çalışsa da ana sayfanın güncellenmemiş görünümü şüphesiz yeni kullanıcıları güncellenmeyen bir siteymiş gibi yanlış bir düşünceye sevk eder nitelikteydi.

Sitenin girişinde 29.01.2006 tarihli bir haber görünce işin açıkcası tekrar heveslendim.

Tamamen amatör ruhla bunca yıldır hukuk camiasına hizmet etmeyi sürdüren site ve mail grup ekibine teşekkür eder elimden gelebilecek her türlü desteği ve katkıyı sağlamaya hazır olduğumu bildiririm.

İyiçalışmalar dileğiyle,
Av.Özgür Eralp
http://www.ozgureralp.av.tr Av.Özgür Eralp
Old 06-03-2007, 13:58   #11
Av.Murat Çetinkaya

Türk Hukuk Sitesinin emektarları değerli meslektaşlarımı en derin duygularımla kutlar, yanımızdan hiç ayrılmamalarını temenni ederim. Saygılarımla...
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi