Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Sinema ve Televizyon Filmler ve diziler üzerine sohbetler

Gözde dizilerimiz! Hangi diziyi izliyor ve beğeniyorsunuz?

Yanıt
Old 01-09-2008, 08:13   #121
halit pamuk

Alıntı:
İşin doğrusu Yaprak Dökümünün seyretme oranının ne kadar olduğunu kimse tam olarak hesaplıyamıyor... Geçen sene JFK havaalanında üç saat bekledikten sonra uçağın dört saat daha rötar yaptığını öğrenen yolcular öfkelenmek yerine sevindiler... Nedeni Yaprak Dökümü... Herkez bir kenara çekilip dizüstü bilgisayarlarından TV seyrederek Yaprak Dökümünü izlediler... Kimse uçak rötarından şikayetçi bile olmadı...

Alıntı:
Yalnız değiller

Acaba Amerikalılar da Yaprak dökümünü seyrediyor?

Yoksa, yaprak dökümü adlı dizinin seyredenlerinin "beyaz türkler" olduğunu mu ima ediliyor anlayamadım doğrusu?
Old 01-09-2008, 09:27   #122
ISIL YILMAZ

Lost konusunda Sn.adnan koray'a tümüyle katılıyorum. İlk iki bölüm beni de "sarmıştı." Daha sonra kükreyendinozorumsubilinmeyenhayvan ve sair kötü kurgular nedeniyle diziyle aram açıldı. Seyretmez oldum.

Bence, olay kuruluşunda epey sorun var. Gerçekçi mi, fantastik mi karar verememiş bir senaryo.
Old 02-09-2008, 01:22   #123
Av.İsmail

yeni supernaturala başladım. O da çok güzel bir diziymiş, iftara 3 saat kala ard arda 3 bölüm izliyorum çabucak iftar vakti geliyor:d
Old 05-09-2008, 23:47   #124
üye23159

Olumlu

Alıntı:
Yazan regan
Bir zamanlar Show Tv'de yayınlandı Tatlı Hayat..Tiryakisi olmuştum..Şu an akşam 20.45 te tekrarları yayınlanıyor..Flash Tv'de.İzlmek isteyen arkadaş varsa duyurulur.CSI NY rastladıkça izlediğim bir dizi cnbce de.ancak çok güzel olduğunu söylemeliyim..Hala devam edip etmediğini de bilmiyorum aslında.
gercekten cok teşekkürler,bu diziyi izlemekten büyük keyif alıyordum,tekrarlarının yayınlandığını öğrendiğim iyi oldu.
Old 07-09-2008, 01:04   #125
Engin Özoğul

Derdest diye bir dizi başladı. İlk bölümünü kaçırdım ama fragmanları çok ilgi çekiciydi.

İzleyen var mı? Nasıldı?
Old 07-09-2008, 01:34   #126
üye18332

• Dexter
  • Tudors
  • Battlestar Galactica
  • Family Guy
  • CSI NY
  • Lost (indirip izlediğim..)
özellikle kaçırmadıklarım....
Old 07-09-2008, 01:37   #128
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul
Derdest diye bir dizi başladı. İlk bölümünü kaçırdım ama fragmanları çok ilgi çekiciydi.

İzleyen var mı? Nasıldı?

Ben izledim.Çok da beğendim.
Old 07-09-2008, 01:41   #129
Av.İsmail

yabancı dizilerin çoğunu izliyorum. Ama hiçbiri prison break kadar güzel ve sürükleyici değil, en iyi senaryo ve oyunculuk prison break da var.
Old 07-09-2008, 03:47   #130
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

İzleyen var mı? Nasıldı?

Ben de izledim ve beğendim. Devamını seyretmeyi düşünüyorum. Ama sanki biraz KAÇAK dizisini hatırlattı.

Bu hafta seyrettiğim en güzel dizi Parmaklıklar Ardında diyebilirim.
Old 31-10-2008, 10:16   #131
supernatural

Neşeli

benim favorilerim,

1.supernatural
2.lost
3.Kyle XY
4.kavak yelleri
5.How I met your mother (3 sezonunu buldum ve 1. sezon bitti epey güldüm)
6.yaprak dökümü
Old 31-10-2008, 11:29   #132
av.sally

Şu günlerde aşk-ı memnuya takılıyorum nedense
Old 31-10-2008, 11:44   #133
Gülümse

Ben Halit Refiğ'in çektiği, Şükran Güngör, Müjde Ar, Itır Esen ve Salih Güney'li Neriman Köksal'lı Aşk-ı Memnuyu çok sevmiştim. Ama en çok neyin eksikliğini hissediyorum biliyor musunuz? Esin Engin'in yaptığı o hüzünlü parçaları.
Old 31-10-2008, 11:51   #134
Atahun

Yaprak Dökümü nasıl gidiyor? Yani benim dizim... Ferhunde' nin ipi çekildi mi ne?

O tür kadınlar adamı ya katil, ya da kanser ederler.
Old 31-10-2008, 13:17   #135
Dilge

Bugünlerde ısrarla izlediğim dizi sabah 07:00'de başlamasına rağmen uyanıp izlediğim, işe gelmeden önce bana doping etkisi yapan "Çemberimde Gül Oya"
Old 31-10-2008, 13:58   #136
üye8180

Avrupa Yakası, yeni eklenen Dilber karakteriyle tabi ki. ' Ben lafımı ortaya korum, beğenen alır beğenmeyen bırakır ' Bir de evin beyine sürekli asılması yok mu ? Bayılıyorum bu kadına. Bu arada Dilber karakteri hayranları facebook'ta grup oluşturmuş. Bilginize.
Old 31-10-2008, 15:20   #137
üye24702

Doktorlardan sonra bir de avukatları anlatan dizi şarttı, "ay ışığı" onu dolduracak gibi Yaprak dökümü ve aşk-ı memnu'dan sonra yeni gözdem olacak gibi görünüyor
Old 31-10-2008, 21:09   #139
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Atahun
O tür kadınlar adamı ya katil, ya da kanser ederler.

O tür kadınlara dizi kapsamında bakarsak hiç bir şey olmuyor.

Ben Cevriye yi çok seviyorum.Asıl kanserden korunmak için ondan uzak kalmak lazım.
Old 31-10-2008, 22:28   #140
Atahun

Alıntı:
Yazan özgürdemirel
İkinci bahar

"İkinci bahar" bittikten sonra üzerinden 2-3 bahar daha geçmiştir herhalde. Yoksa yeniden başladı da haberim mi yok.
Old 13-11-2008, 13:27   #143
Av.Suat Ergin

Sadece "Yol Arkadaşım"ı seyrediyorum. Yöresel dili çok iyi kullandıklarını düşünüyorum. Çekim de güzel olunca insanın Ayvalık'a yerleşesi geliyor.
Old 13-11-2008, 13:29   #144
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sadece "Yol Arkadaşım"ı seyrediyorum. Yöresel dili çok iyi kullandıklarını düşünüyorum. Çekim de güzel olunca insanın Ayvalık'a yerleşesi geliyor.

Kilosu dışında bazen kendimi Meseret e benzetiyorum...
Old 13-11-2008, 22:10   #146
Doç. Dr. Özge Yücel

Ege ağzı çok şirin... Ben de Yol Arkadaşım'ı izleyip Ayvalık'ta yaşayanları imrenenlerdenim. "Geliverem", "acık"... Aklımda kalan bazı örnekler.
Old 14-11-2008, 05:22   #147
firuzan

izlediğim türk yapımı diziler yok.Elbetteki iyi hikayeler ,iyi oyuncular,kaliteli yapımlar var.Fakat öyle bir hale gelmişki hangi dizi ne zaman başladı ya da ne zaman yayından kalktı vs...?Aslında söylenecek pek fazla bir şey yok her şey açık tercihimi yabancı dizilerden yana kullanıyorum herkese tavsiye ederim dizikolik olmamaya çalışın
Old 14-11-2008, 16:19   #148
nur26

En unutamadığım ve bu güne kadar en severek izlediğim dizi 'Çemberimde GÜl Oya'. Her bölümünde çok güzel bir sinema filmi izlemiş gibi etkilenirdim.O zamanlar üniversitedeydim.Aahh ahh
Şimdilerde ise Avrupa Yakası ve Benim Annem Bir Melek.İkisi de çok eğlenceli.
Old 17-11-2008, 12:54   #149
NÜANS

The Unit
How i met your mother
scrubs
OZ
Dexter
(by)Gossip Girl :P
Old 19-11-2008, 18:28   #150
aykut

Varsayılan dizi

how i met your mother
the big bang theory

gülmek isteyenler için iki dizi de çok güzel.en azından şimdilik
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi