Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

istanbulda çalışabileceğim büro arıyorum

Yanıt
Old 21-08-2009, 18:23   #1
erdal86

Varsayılan istanbulda çalışabileceğim büro arıyorum

mrb ben istanbul hukuktan yeni mezun oldum.üniversitede okurken hukuk bürolarında çalıştım.icra dairelerine aşinayım.stajyer avukat olarak istanbul avrupa yakasında bir hukuk bürosunda çalışmak istiyorum. erdalguler86@hotmail.com
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
istanbulda çalışmak için büro veya avukat arıyorum kaymakam Adliye Duvarı 0 15-07-2009 19:56
istanbulda yanında çalışabileceğim bir avukat arıyorum infinity Adliye Duvarı 0 31-07-2008 17:31
istanbulda yanında çalışabileceğim bir avukat arıyorum. sinemçelik Adliye Duvarı 0 22-01-2008 18:48
istanbulda avukatlık stajımı yapabileceğim büro arıyorum. sevda mert Adliye Duvarı 0 07-01-2008 19:12
istanbulda çalışabileceğim yer arıyorum.. Av.Baran Karadağ Adliye Duvarı 0 05-09-2007 14:53

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03342104 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.