Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: İstanbul Buluşması Nerede ve Ne Zaman Olursa Katılabilirsiniz?
Sarıyer 1 14,29%
Mecidiyeköy 3 42,86%
Beşiktaş 3 42,86%
Beyoğlu 4 57,14%
Bakırköy 3 42,86%
Büyükçekmece 1 14,29%
Üsküdar 2 28,57%
Kadıköy 2 28,57%
Beykoz 2 28,57%
Şile 1 14,29%
5 Aralık Cumartesi 4 57,14%
12 Aralık Cumartesi 2 28,57%
20 Aralık Pazar 2 28,57%
27 Aralık Pazar 2 28,57%
9 Ocak Cumartesi 2 28,57%
Birden Fazla Seçenek İşaretlenebilen Anket. Oy Verenler: 7. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 389)

İstanbul Buluşması Yer Belirleme Anketi

Yanıt
Old 03-11-2015, 15:34   #1
Av. Erdem Akçay

Varsayılan İstanbul Buluşması Yer Belirleme Anketi

Merhaba,

Sohbet bölümünde İstanbul buluşmasından bahsetmiştim. Katılımın yoğun olmasını sağlayabilmek için öncelikle ilçe, sonra da mekan oylaması yapmak sanırım doğru olur. Bu nedenle anketi açtım. Anket sonucuna göre ilgili ilçede mekan arayıp, görüşlerinizi almak isterim. Anket 1 hafta aktif olacaktır.

Size uygun bir tarihi belirtirseniz, çoğunluğa uygun zamanı da belirleyebiliriz.

Ankette birden çok şık seçilebilir.

Teşekkürler.
Old 05-11-2015, 11:30   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay
Merhaba,

Sohbet bölümünde İstanbul buluşmasından bahsetmiştim. Katılımın yoğun olmasını sağlayabilmek için öncelikle ilçe, sonra da mekan oylaması yapmak sanırım doğru olur. Bu nedenle anketi açtım. Anket sonucuna göre ilgili ilçede mekan arayıp, görüşlerinizi almak isterim. Anket 1 hafta aktif olacaktır.

Size uygun bir tarihi belirtirseniz, çoğunluğa uygun zamanı da belirleyebiliriz.

Ankette birden çok şık seçilebilir.

Teşekkürler.

Çaba ve zahmet için teşekkür ederim. Karaköy neden yok?
Old 05-11-2015, 16:38   #3
Av. Erdem Akçay

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Çaba ve zahmet için teşekkür ederim. Karaköy neden yok?

Rica ederim. Umarım sonuca ulaşır.

Karaköy aklıma geldi ancak Beyoğlu'na bağlı olduğu için ayrıca eklemedim. Bu anketten Beyoğlu çıkarsa, sonraki ankette mekanları listelerken Karaköy'den de mekan eklerim diye düşündüm(Galata,Karaköy). Karaköy benim de ilk tercihlerim arasında açıkçası.

Sorunuz iyi oldu, teşekkürler. Karaköy'ü uygun bulanlar lütfen Beyoğlu'nu işaretlesinler.
Old 05-11-2015, 16:50   #4
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay

Karaköy aklıma geldi ancak Beyoğlu'na bağlı olduğu için ayrıca eklemedim..

Galata köprüsünden sonraki Kemeraltı caddesinin deniz tarafı Fatih ilçesine aittir.
Old 06-11-2015, 12:09   #5
Admin

Şile enteresan bir yer seçimi olmuş
Old 06-11-2015, 12:21   #6
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Admin

Hulusi Bey çok sevinir.
Old 11-11-2015, 13:40   #8
Av. Erdem Akçay

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Galata köprüsünden sonraki Kemeraltı caddesinin deniz tarafı Fatih ilçesine aittir.

İBB ve wikipedia'ya göre o bölge de Beyoğlu'na dahil gözüküyor:

- http://sehirharitasi.ibb.gov.tr/
- https://tr.wikipedia.org/wiki/Beyo%C4%9Flu

Buluşmada bunu da yerinde değerlendiririz

Alıntı:
Yazan Admin

Motorla İsviçre'ye giden meslektaşımın bendeki etkileri

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sonuç?

5 Aralık, Beyoğlu belirlenmiş oldu. Sohbet konusundaki önerinize uyayacağım. Karaköy'ün adı çok geçtiği için, bugün Rıhtım Caddesi'ndeki mekanlardan birinin menü fiyatlarını öğrenip buluşma duyurusunu yapacağım.
Old 11-11-2015, 15:55   #9
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay
İBB ve wikipedia'ya göre o bölge de Beyoğlu'na dahil gözüküyor:

- http://sehirharitasi.ibb.gov.tr/
- https://tr.wikipedia.org/wiki/Beyo%C4%9Flu

Buluşmada bunu da yerinde değerlendiririz

.

Olur ama ben haklıyım, bunu da bilin.

Alıntı:
5 Aralık, Beyoğlu belirlenmiş oldu. Sohbet konusundaki önerinize uyayacağım. Karaköy'ün adı çok geçtiği için, bugün Rıhtım Caddesi'ndeki mekanlardan birinin menü fiyatlarını öğrenip buluşma duyurusunu yapacağım

Karaköy kesinleşirse, yeri dert etmeyin. Ben de yardımcı olabilirim. Dedem Afrodit diye bir yer var. Epey THS toplantısı yaptık.
Old 11-11-2015, 22:22   #10
Av. Erdem Akçay

Teşekkürler Sayın Ergin. Dedem Afrodit ve Olimpiyat iyi yerlere benziyor. Olimpiyat daha hoş geldi gözüme. İçkisiz menü fiyatı 50 TL'ymiş. İçki isteyenler menü dışı ek hesapla istediklerini içebilirler. Kaparo istemedi. Sadece kaç kişi gelineceğini bildireceğim.

Eğer Afrodit daha iyiyse, orada buluşalım. Siz daha iyi biliyorsunuzdur. İkisini de dışarıdan gördüm sadece.
Old 12-11-2015, 13:57   #11
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay
Teşekkürler Sayın Ergin. Dedem Afrodit ve Olimpiyat iyi yerlere benziyor. Olimpiyat daha hoş geldi gözüme. İçkisiz menü fiyatı 50 TL'ymiş. İçki isteyenler menü dışı ek hesapla istediklerini içebilirler. Kaparo istemedi. Sadece kaç kişi gelineceğini bildireceğim.

Eğer Afrodit daha iyiyse, orada buluşalım. Siz daha iyi biliyorsunuzdur. İkisini de dışarıdan gördüm sadece.

Dedem Afrodit her bakımdan avantajlı olur. Hem fiyat daha düşük olur, hem de beğenmediğimiz bir şey olursa sızlanmadan iade alıp, yenisini yaparlar. Kaparo istemezler selamım yeterli.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi