Mesajı Okuyun
Old 21-05-2022, 03:57   #1
Glryldrm

Varsayılan Eşimden şiddet gördüm

Merhaba nisanın ayının 6. Gününde 2. eşimden şiddet gördüm sebebi de kadın arkadaşlarımla dışarıda dolaşmaya çıktığım için, şiddet gördükten sonra darp raporuyla beraber polise başvurdum 20 gün uzaklaştırma kararı verdiler ve boşanma davası açtım. Devamında eşim anlaşmalı boşanmayı teklif etti tazminat ödememek için fakat ben yediğim dayağın karşılığı olarak tazminat hakkımdan vazgeçmedim. Kendisi boşanma isteğimi annemin emekli maaşını almak için yaptığımı, kullandığım hafif anti depresan ilaçlardan dolayı ruh halimin iyi olmadığını, beni çok sevdiğini, evimizde herhangi bir huzursuzluk olmadığını belirterek, eski fotoğraflar delil olarak gösterip çevresinden 4 kişiyi de şahit olarak yazarak davanın düşmesini isteyip benim haksız taraf olduğumu beliriyor. Ben 2 tane şahit yazdım biri oğlum (oğlum ilk eşimden olan çocuğum bizimle 3 sene yaşadı) diğeri ise oğlumun arkadaşıydı fakat oğlumun arkadaşının ailesiyle davacı olduğum kişinin akrabalık bağı olduğu için şahidin ailesiyle irtibata geçip çocuğu şahit olmaktan vazgeçirmiş. Haklıyken haksız duruma düşmekten çok korkuyorum ben yediğim dayakların bir karşılığı olmasını istiyorum. Dayaktan sonra vücudumda ki morluklarında fotoğrafını çekmiştim şimdi ne yapmalıyım? Barodan avukat talep ettim fakat çok çaresiz hissediyorum kendimi. Gördüğüm şiddet yanına kar kalmasın istiyorum lütfen bana yardımcı olun.