Mesajı Okuyun
Old 25-10-2013, 11:33   #18
ersintoker

Varsayılan Anafor

Milliyet gazetesinin internet sitesindeki haber şöyle başlıyor:
Skandal sitedeki ilanlar kan donduruyor
Türkiye, bebeğini ölüme terk eden annenin travmasını yaşarken yeni şok... Evlilik dışı çocuklarını başından atmak isteyen kadınlar evlatlikarayanlar.com adlı site kurdu. Skandal sitedeki ilanlar kan donduruyor: 20 güne doğacak kızımdan kurtulmak istiyorum...”

Tabii bu haber, geçen hafta Gölcük'te yaşanan olay üzerine gidilerek yapılmış,,, haberi yapan arayıp tarayıp, söz konusu siteyi bulmuş ve sansasyonel haberi patlatıvermiş,,, ne demeli!

O anlatmıştı,,, gözlerini gözlerime dikip,,, karşısındaki ben değildim muhtemelen,,, berberin taşıyamadığı sırrını Midas’ın, üzerinden atıp boşalıverdiği derin kuyuydu…
Meşruydu ilişkisi,,, yasalar karşısında da kutsal toplum karşısında da,,, neler olduysa olmuş,,, sevgi çemberinden çıkıvermişlerdi,,, ister sistemin bir karabasan gibi insanların üzerine çöktüğü dönemin arızalarından biri olsun,,, ister iki insan arasında akıp giden suların çarptığı kayaların ardında horlayan anaforlardan biri,,, anlaşamıyorlardı artık,,, erkek, her fırsatta şiddet uygular olmuştu kadına,,, küçücük bahaneler tekme tokat olup yağmaya başlamıştı,,, sevişmeler tek taraflı şiddetin arzusunda parçalıyordu kadının benliğini,,, ve günün birinde kar yağar gibi içine yağmıştı yeni bir hayat onun,,, hiç istemediği…

Hikâyenin bundan sonrası, “çok sansasyonel” değil,,, o yüzden değil ama yine de saklı kalsın…

Suyun üzerinde gezinirken ahkâm kesmek kolay,,, arada bir dalmak gerek derinliklere,,, bu herkesten önce kendisine iyi gelir insanın…