Mesajı Okuyun
Old 27-03-2021, 15:48   #1
Konuk

Varsayılan Taciz. Şantaj. Hakaret. Takip.

Merhaba . 2.5 aydır nişanlı ve imam nikahlı evliyim.
Bir sene önce bana uyguladığı hem psikolojik hem fiziksel şiddet ve aldatma yalan dolan sonunca şahıstan ayrıldım fakat şahıs eylül 2020 den bu yana sürekli rahatsız edici msj tehdit hakaret ev baskını sürekli oturduğum semtte mahallede günde 2 3 kez araba ile tur atması bitmek bilmedi en son artık ev baskının da aralık ayının ilk haftası gidip şikayetçi oldum ve kendisi hakkında 1 aylık uzaklaştırma çıktı buna rağmen şahıs ben hariç bütün sosyal medya platformlarından çevreme komşularıma arkadaşlarıma yakınlarıma herkese msj attı aynı şekilde tekrar şikayet ettim ve tekrar ve tekrar şuan 3 aylık uzaklaştırma ve 200 sayfalık verdiğim delil dosyasına rağmen hiçbirşey olmamış gibi şahıs hala ve hala evimin yakınlarında çevremi ailemi nişanlımı ailesini rahatsız ediyor ve benm şikayetlerim hiçbir işe yaramıyor ne bir mahkeme ne bir şey yok aylardır evden çıkamıyorum çalışamıyorum uyuyamıyorum hiçbir arkadaşım ile görüşmüyorum ama bunu durduracak hiçbir hukuk sisteminin olmayışı ben ölünce kendime zarar verince mi işleyecek bunu öğrenmek istiyorum artık bu taciz in son bulması için birşey olsun birşey yapmak istiyorum son nefesime kadar mücadele etmek istiyorum hukukta bunca delil şikayete rağmen neden bir işlem olmadığınıı öğrenmek bilmek istiyorum