Mesajı Okuyun
Old 23-11-2006, 20:48   #69
av. gökçe

slm arkadaşlar.öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum.fakat cevaplarınıza birebir cevap vererek olayı kişisel bir mücadeleye dönüştürmek niyetinde değilim.ama bana da bir karşı cevap hakkı doğduğu için bir konuda açıklama yapmak istiyorum.hani demişsiniz ya acaba devlet üniversitelerimi yoksa vakıf üniversitelerimi sınavın yapılmasının çoğunlukla istiyor diye oranı bilemiyorum fakat yaptığınız yorumdan bizim yani devlet üniversitesi mezunlarının bu sınavı çoğunlukla istemediğini kastettiğinizi sanıyorum. bunun sebebi inanın kendimize güvenmememiz değil zaten yaklaşık 1 yıldır çoğu stajyer arkadaşımın yaşadığı maddi sıkıntılardır.bu sınav için çoğu arkadaşım işi bırakmak zorunda kaldı ve sınav aşaması sonrasında beklenmesi muhtemel süreyi de işsiz olarak geçirme ihtimalimiz olduğunu düşünürsek sanırım bizler için ciddi maddi sıkıntılar doğacak gibi görünüyor.sadece bir açıdan bile bakıldığında bu duruma kendi adımıza karşı olduğumuzı vurgulamak isterim.saygılarımla.başarılar diliyorum...