Mesajı Okuyun
Old 11-03-2010, 19:36   #1
Konuk

Mutsuz eşimden şiddet gördüm

yaklaşık 10 yıllık evliyim 5 yaşında 1 oğlum var eşimin ailesi yüzünden yıllardan beri şiddetli geçimsizliğimiz var bu güne kadar göz yumdum geçen cuma gecesi eşim tarafından şiddete maruz kaldım aileme tel haber verdim ailem gelmeden eşim korkudan polisi aradı ve karakolluk olduk yüzüm gözüm kan içinde karakola ordan hastaneye ve tekrar karakola geldik ifade verip hastane raporu dosyaya konuldu ve ben ailemle baba evine döndüm çocuğumla birlikte p.tesi karakolu arayıp durumun ne olduğunu sordum ne yapmam gerektiği hakkında bilgi istedim bana dosyanın savcılığa gönderileceğini ve savcılığın beni ifadeye çağıracağını söylediler fakat şu an kaldığım baba evinin adres ve irtibat tel alınmamıştı bunu söylediğimde biz sizi buluruz denildi yaptığım araştırmalar sonucu hastaneden aldığım raporun kati rapora çevrilmesi gerek tiğini öğrendim ve bu sabah abimle savcılığa gittik mür savcısıyla görüştük fakat dosyanın henüz savcılğa intikal etmediği ve karakola gidip bi kağıt getirmemiz söylendi karakola gittiğimizde dosyanın en kısa zaman da gönderileceği daha sonra savcının çağıracağını söylediler siz evinize gidin denildi biz kati rapor darp izleri silinecek elinizde adresimiz yok bari aderesi ifadeye ekleyin desekte nafile evimizin yolunu tuttuk lütfen yardımcı olun eşimin çevresi geniş bu olayı kapatabilirmi ben boşanmak istiyorum