Mesajı Okuyun
Old 27-09-2008, 08:28   #1
Konuk

Varsayılan iş yerime gelen bir kadın tarafından asılsız iftiraya uğradım

ben 36 yaşında evli ve bir çocuk annesiyim 10 yıldır özel bir şirkette iyi bir konumda çalışmaktayım bundan 7-8 ay önce iş yerime bir kadın geldi bana çalıştığım yere ara sıra uğrayan bir kadını sordu bende ara sıra uğrardı bizde çalışmadı dedim kadın bana bu kadının iş yerimden kocasına tel açtıığını kocasınında aynı numarayı aradığını hatta kocasını telefonunda kadına ait mesajlar olduğunu kocasıyla ayrılma aşamasında olduklarını ve bu kadını bulması gerektiğini söyledi bende bir kadın olarak durumuna üzüldüğüm için kadına ulaşabilmesi için arada olan bir bayanı arayarak kadının bana bırakmış olduğu tel numarasını verdim sonrasında öğrendiğime göre tel de görüşmüşler aradan geçen 7- 8 ay sonrasında bu kadın benim iş yerime tekrar geldi benim olmadığım bir zamanda çalışan diğer mesai arkadaşlarıma benimle ilgili sorular sormuş durumunu anlatmış ve benim o kadın olduğumu kocasıyla ilişkisinin benim olduğunu söylemiş ben iş yerinde mesai arkadaşlarımın arasında oldukça küçüldüğümü mesai arkadaşlarımın benim hakkımda yanlış düşündüğünü biliyorum her ne kadar konuyu anlattıysamda inanıp inanmadıklarını bilmiyorum ayrıca 12 yıllık evliyim ve 11 yaşında bir kızım var ben bu konuyla ilgili nasıl bir şikayette bulunabilrim yasal olarak çalıştığım yere gelip benim hakkımda asılsız konuşmalar yapan bu kadın hakkında nasıl bir dava açabilirim benim onurum ve gururumla oynandı bir şekilde bunun hesabını vermesini istiyorum o bayanın ilginize şimdiden teşekkür ederim