Mesajı Okuyun
Old 09-04-2015, 10:45   #5
Konuksude46

Varsayılan kadına tehdit

öncelikle böyle yararlı çaresizlik içinde kalmış kişilere yol gösterici cesaret verici çalışmalrınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.inş rabbim hepinizden razı olsun.daha önce size sorunumu belirtmiştim benzer konuları okuyup araştırıyorm cesaretlenmeye çalışıyorum
sorunum ayrıldığım erkek arkadşımın beni bir türlü rahat bırakmamasıydı.sevgili olduğum ilk kişiydi bir o kadarda yanlış olan tek kişi..önceleri tefnla sürekli arayıp pskolojik baskı uygulardı.ben senin ilkinim yok başaksına yar etmem benden başkası olmayacak hayatında die..3 aydır hiç araması sorması yoktu tam kurtulduğumu düşünürken; kendisini istemedğimden emin oldu demekki şimdi söylediğim gibi face sayfasında herkesin görebileceği beni rezil etme çalışmarında.yardımlarınız içinşimdiden teşeklürler..

şikayet etme konusunda.bu korkuyla aslında görüyorum ki delilleri yok ederek daha da zor duruma gidiyorum.ama birkaç sms duruyor (....illa evlendiğini duyacak seni o yuvandan edecem yemin ederim tek hedefim bu....) çekmiş olduğum videoyu git...sayfalarında otur izle.gibi smsleri drmakta bunlar tehdit kapsamında değerlndirilir mi.faceden abimin arkadşlarına akrabalrımıza arkadşlık göndermiş şimdi oradan yaşanılanları yazarak beni rencide ederek rezil etmeye çalışıyor o yazılarında fotorafını çektim..gördğmden haberi yok.pskolojik olarak çok kötü durumdayım çünkü çevremde ailem karşısında saygınlığı olan biriyim onu yok etmeye çalışıyor.ruh sağlığımın bozulduğuna dair raporu şikayettn öncemi almam gerekir manevi tazminat da açmak istiyorum çünkü.tam adresde bilmiyorum birçok yalanı ortaya çıktı soyismi dahi gerçek değildir. adres konusunda sıkıntı yaşarmıyım faceden ya da tlfn numarasından(eğer kapalıda olsa)adres tespit edilir mi..biliyorum çok uzun oldu ama vereceğiniz cevaplar korkularımı yenip şikaytte bulunmam için çok önemli