Mesajı Okuyun
Old 31-01-2009, 23:30   #15
duyurucu1

Neşeli Sultanışık'a Karagöz ve Hacivattan selam var.

Alıntı:
Yazan sultanisik
Sayın Duyurucu1 hikaye tadında okuduğum bu yazılar ile asıl anlatmak istediğinize ve gizliden gizliye verdiğiniz bilgilere yeni ulaşmış bulunmaktayım.Vurgunun nasıl yapılacağı ve asıl amaçla görünen arasındaki farkı ustaca vurgulamanızı tebrik ediyorum.Masal tadında yazılarınız için teşekkürler..Hacivat ve Karagöz'e selam ederim..

Karagöz;"Hacivatcavcav!Hacivatcavcav!"

Hacivat;"Ne oldu Karagözüm,ne bağırıp duruyorsun?"

Karagöz;"Bak hele,Sultanışık adındaki bir hatun kişi Duyurucu1'in saçma sapan yazılarına cevap vermiş."

Hacivat;"Eee.Vermişse vermiş .Bunda şaşıracak ne var?"

Karagöz;"Hacivatcavcav,ben bilgisayar öğrendim ya ,şu duyurucu1 denen sıradışı avukatın arada bir yazı yazdığı siteye bir gireyim dedim"

Hacivat;"Girdin mi?Ne yazmış??"

Karagöz;"Yahu bu Duyurucu1 hepten deli.Seni ve beni derin uykumuzdan uyandırıp mezarlarımızdan çıkardığı ve bize bilgisayar,internet öğrettiği yetmiyormuş gibi şimdide kalkmış -avukatlığın kitabı yeniden yazılıyor- başlıklı bir kitap yazıyor."

Hacivat;"E.Ne var bunda Karagözüm.Yazarsa yazsın.Neden şaşırıyorsun."

Karagöz;"Yazsın da bizden de bahsediyor.Yakında ikimiz artist olursak şaşma.Belki televizyona da çıkarız."

Hacivat;"Aman Karagözüm.Bizi kim seyredecek.O kadar taze varken televizyonlar senin ve benim gibi kart kocamışlara mı kaldı?"

Karagöz;"Öyle deme hacivatcavcav,Bak Sultanışık adındaki bir avukat bile senin benim beyenmediğimiz bu kitabı okuyormuş.Üstelik hem okuyup hemde selam göndermiş."

Hacivat;"Ya öylemi.Gidip Duyurucu1'e heber vereyim bari"

Karagöz;"Hayır Hacivatcavcav Duyurucu1'e değil sana ve bana selam göndermiş.Bak okusana."

Hacivat;"Ya öylemi.Okuyalım bakalım.Hımm.Bu kız da tevekkeli değil sıradışı.Tıpkı Duyurucu1 gibi sıradışı.Allah Allah!Kim okur bu sıradışı Duyurucu1'in saçma sapan yazılarını.Hayret.Demekki.Akıl hastanesinde olanlarla aynı kafada olan dışarda da çok sayıda insan var.Yahu dur hele ben karıştırdım.Biz mi içerdeyiz yani akıl hastanesinde yoksa dışardakiler mi, içerde akıl hastanesinede.?"

Karagöz,"Hacivatcavcav sen böylesi böyyük laflar etmeyi bırak da gel ikimiz Sultaışık'a selam gönderelim.Kızcağız baksana "Karagözle Hacivata da selam ederim" demiş.

Karagözle ile Hacivat"Ve aleyküm selam..Ve aleyküm selam Sultanışık.Bizde sana selamlarımızı gönderiyoruz.Belki bir ara Konyaya da geliriz.Geliriz de Mevlana ilede biraz sohbet ederiz.Uzunca zamandan beri sohbetini özlemiştik.

Hadi Sultanışık selamla kal-muhabbetle kal.

Not:Sana yazdığımızı Duyurucu1'e duyurma.Sonra "siz benim yazılarıma neden müdahale ediyorsunuz?diye kızabilir.Belli mi olur,adam delinin biri.sağı solu belli olmaz.