Mesajı Okuyun
Old 26-09-2009, 22:50   #196
avrupayakası

Severek izlediğim diziler arasında eskiden bu yana; köle isaura vardı, sonra yalan rüzgarı, bizimkiler zaten izlenmesi zorunlu dizilerdendi=),sonra ortaokul yıllarımda dizilerle aram bozuldu izlememeye başladım, lise çağlarımda daha çok sinema tutkum arttı ve dizilerden iyice kopma aşamasına geldim izlesem de daha çok yabancı ağırlık dizileri izlediğimi fark ettim.Üniversitede hatırla sevgili dizisi vardı onu izledim ama sonralarına doğru büyü bozulduğu için izlemedim.Bütün yaz ise pek bir dizi izlemedim arada denk gelince aşk-ı memnuyu izliyorum.Kurtlar Vadisi dizisini ise hiç izlemedim.Bilemiyorum neden ama denk geldiysem de sadece iki dakika izlemişliğim vardır. Şunu fark ediyorum hayatımda; giderek herkes dizi furyası var dese de ben dizilerden kopuyorum ve izlemiyorum hiç de canım eve gidip dizi izleyeyim demiyor.Onun yerine arkadaşlarla sohbet etmeyi, yada sinemaya gitmeyi ve hayatı küçük bir kutuya bağımlı olarak değil de özgürce yaşamayı istiyorum..Dizideki aşklardan yada karakterlerden konuşmayı değil gerçek hayatta yaşanan olaylardan konuşmayı kısacası hayatın içinde olmayı istiyorum..Gösterilen hayatın değil gerçek hayatın..