Mesajı Okuyun
Old 12-09-2008, 22:06   #1
Konuk MELEK

Varsayılan Boşanma Davasını Bana Açtırdıkları Için Mağdur Edildim 5 Yıl Oldu Dava Açabilirmiyim

Ben 1986 Ocakta Evlenİp 2005 Şubatta İkİmİzede Ayni Avukatin BaktiĞi Ve Davacinin Ben Olmami Planlayarak Benİ BÜtÜn Haklarimdan Feragat Etmemİ SaĞladilar Ben AĞar Depresyon GeÇİrdİĞİm O DÖnemde HİÇ BİŞeyİn Farkinda Olmadan BÜyÜk Bİr Yikim Ruhİ ÇÖkÜntÜ YaŞarken Avukatla PlanlanmiŞ Bİr BoŞanma Programina İmza Attirilip Kurban Edİldİm Daha Sonra Çevremİn Uyarmasiyla Önlem Almaya Kalktimsada Yargini ÖnÜnÜ Kapatip Bana İmza Attirdiklarini Farkettİm Eskİ EŞİme Telefon AÇip Bunu SorduĞumdada Ekonomİk Durumu GÜÇlÜ OlduĞundan Benle UĞraŞma İkİ Şahİtle Senİ Çirak Çikaririm Dedİ Şİmdİ Evlİ Ve Benİm 3 ÇocuĞumdan İkİsİ Onunla YaŞiyor 11 19 YaŞinda Benİm Ekonomİk GÜcÜm OlmadiĞindan GÖz Yummak Zorunda Kaldim En KÜÇÜk OĞlum Çok Mutsuz Üvey Anne Ve 11 YaŞinda Kiziyla YaŞamak Zorunda OlduĞu İÇİn Çok Mutsuz Ve Psİkolojİsİ Bozuldu Ve Babadan Çok Korkuyo En BÜyÜk OĞlum Babasinin Baskilarina Dayanamayip Yanima Geldİ Ve Onunda OkuduĞu Halde HİÇbİr Masrafini Ödemİyo Bu Sene Ünİverste Son Sinif Ve Okutup OkutmucaĞi Daha Bellİ DeĞİl ÇocuĞumun İstİkbalİ İnsafina Kaldi EvlendİĞİ EŞİnİn ÇocuĞunu Sahİplenİp Okutuyo Sİz Karar Verİn LÜtfen Ne Yapmalim KÜÇÜk OĞlum Çok Mutsuz BÜyÜk OĞlumun GeleceĞİ Onun Elİnde Bİr Senede HİÇ Bİr Maddİ Katkisi Yok Olmadi Benİm Gelİrm Yok Sosyal GÜvencem Yok Malim MÜlkÜm Yok YaŞim 45 OlduĞundan İŞ Bulmaktada ZorluĞum Var Ve Hasta ÖzÜrlÜ Abİmede Bakmak Zorundayim LÜtfen Yardim Edİn Hakkimi Almami SaĞlayin 19 Yillik Tazmİnatim ÜÇ Çocuk Verdİm BÜyÜttÜm Nafaka Bİle Ödemİyo Durumu Gayet İyİ LÜtfen Yardim Edİn Aİlem Yok Annem Babam Vefat Ettİ YOKSULLUK NAFAKASI BİLE VERMİYO Saygilar