Mesajı Okuyun
Old 10-01-2007, 15:20   #45
nurten çakmak

zakir [ 01 Ocak 2007 Pazartesi 16:55 ]
taksimde tacız
yılbası gecesı taksımde mini etek giyerse olacagı budur duva etsınki baska bi sey yapmamışlar.
taksimde taciz
gecenin bi vakti sağın solun dışarda sarhoşların kol gezdiği yerlere git,sonrada taciz ettiler die yakın.dua et tacizle yırtmışıngencay [ 01 Ocak 2007 Pazartesi 18:41 ]
taksimde taciz
abi ne bekliyodunuz?mini etek giyip taksime o kalabalığa gelen bir kız ve taciz..eş anlamlı iki kelime.çok şaşırmadım.ama suç sadece biz erkeklerde değilmi,mini etek giyen ablamızın hiç suçu yok.erkek arkadaşı varmış yanında.bence o kız arkadaşıdır.siz yanlış görmüşsünüzdür..MuraT cezamm [ 03 Ocak 2007 Çarşamba 16:11 ]
Bu beklenirdi.!!!
nerde yaşadgımızı unutmayalım burası Türkiye...!!!Ne var da oraya cıkmak istedin sen kızım o kadagamze gamze [ 03 Ocak 2007 Çarşamba 22:39 ]
kimse mini giyme demiyo
mini eteğinde yeri ve zamanı var.bu ülkedede mini eteğin rahatça giyilebileceği çok yer var.ama bunu dikkatli düşünmek lazım.her türlü magandanın rahatça girebildiği böyle bir yerde mini etek giyersen olacağı budur demekten alamıyo insan kendini.sanki"o başka ülkelerde" mini etekli bayanlar taciz edilmiyomu?bayanlar biraz mantıklı düşünelim lütfen!!!r erkegin arasında,abazaların arasında..pöö Ben bu yazıları internet ten araştırdım .Birtek şey söylüyorum bu yorumları yapanlar haksız değiller