Mesajı Okuyun
Old 02-08-2012, 15:20   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan çaresiz
ben 7.15.2012 günü özel bir hastanede erken dogumla 27 haftalık bir erkek dogurdum bebegim 11 gün bebek yogun bakımda kuvez de kaldı durumunun erken dogum olması nedeniyle tehlikeli oldunu söylüyordu doktoru ama 11 gün boyunca hiç iyi şeyler söylemiyordu hep ölüme hazır bir bebek diyordu başka bir kelime cıkmıyordu agxından kadının,benim yavrum 11 gün hayat şavaşı verdi bana göre herşey iyiydi sonkez gecen cuma gördümüştüm bebegim makineye baglı yaşıyordu kafama takılan tabiki her erken dogan bebek yaşıcak die bir kaide yok ama neden bebege kan verildigi gün fenalaşıyor biz tlfonla aranıp hastaneye bebeginizi son kez görün die cagrılıyoruz ve sabahı bebegim ölüyor maademki bu bebek bu kanı kaldıramayacak neden verildi ve o kanda ne vardı da yavrum öldü bunun cevabını istiyorum hastaneden bana bebegim ölümü hakkında erken dogum dendi hiçbir belge verilmedi ölüm belgesi dışında ben bebgimin ölüm sebenin iyice araştırılmasını istiyorum bu konuda ne yapabilirim bana bir akıl lütfen bir anneyim içim yanıyor benim

Sayın KONUK,
Öncelikle başınız sağolsun.
Hasdem sayfalarında hastanede bebek değişimİ iddiası,yanlış tedavi sonucu ölüme neden olmak
Ölmüş bebeğin mezarının açılması gibi benzer sorular hukukcu üyeler tarafından yanıtlanmış
Bulunmaktadır.
Aynı olayla ilgili iseniz veya değilseniz bile konusunda uzman bir hukukcudan da yardım alarak
Cumhuriyet Savcılığına başvurunuzu yapabilirsiniz,
Saygılarımla.

Ecz.Mesut ÇETİN