Mesajı Okuyun
Old 03-04-2011, 16:16   #1
Konuk

Varsayılan Eski sevgilim yaşadıklarımızı topluma yaymakla tehdit ediyor

2 sene önce hiç sevmeme ragmen kendimi boslukta hissederek benden yasca buyuk biriyle ilişkiye başladım. Bi süre sonra ilişkinin yürümeyeceğini düşünerek ayrılmaya karar verdim fakat beni aileme yalan atarak birlikte gittiğimiz tatil fotoğraflarını aileme göstermekle tehdit etti bende ilişkiye devam etmek zorunda kaldım. 2 sene boyunca sürekli ayrılmayı denedim o da her seferinde tehditle beni geri döndürdü. Geçen hafta mükemmel bir insanla tanıstım ve bu ilişkiyi ne pahasına olursa olsun bitirmeye karar verdim. Yine tehditlerin ardı arkası kesilmedi. Konuşmak için gittiğim dükkanında onu aldattığım gerekçesiyle beni alıkoydu şiddet uyguladı, hatta yeni tanıstıgım insanı da öldürmekle tehdit etti. Devlet memuru olarak çalışan biriyim ve ailem erkek arkadas konularında cok hassas. Bu sefer ona boyun eğmek istemiyorum bu yüzden iki sorum olacak.. 1. Çalıştıgım hastaneye yayınlayacağı fotograflar memuriyetimi etkiler mi ? 2. Tehdit mesajlarını silmiştim telefonda konusurken tehdit etti en son, eski mesajlar gsm şirketinden alınabilir mi ? Bundan dolayı suc duyurusunda bulunabilir miyim ?