Mesajı Okuyun
Old 28-07-2011, 17:17   #58
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan av.eduss
"kısaca meslekdaşımız zaten yaptığının yasaya aykırı olduğunu biliyor"..Meslekdaşlarımız demenizin daha uygun olacağını düşünüyorum sayın ALADAĞ..Konunun açılmasına BEN neden olmuşum gibi,ülkede bu şekilde iş yapmış TEK AVUKAT konumuna düşürülmekteyim tarafınızdan."Nedenleri sorgulamakta önemli" dendiği anda bakış açısı sunabilmek için yazdığım cümleleri:"sen artık gitte bir sahil kasabasında yaşa, senin avukatlıkta ne işin var" aşamasına getirdiniz..Ne demiş eski bir bakan;Şu hastalarda olmasa ben bu hastaneleri iyi idare ederim..Sizde şu tarifeye uymayan avukatlar olmasa biz avukatlar rahat nefes alacak aşamasına getirdiniz benim yorumumu..Canınız sağolsun..Kolaylıklar..

Sayın meslektaşım, sanki siz haklıymışsınız da ben size haksızlık yapıyormuşum gibi mesajlar yazmanız ilginç.
Oysa; meslek kurallarına aykırı davranışınızı burada ilan eden sizsiniz. Bir tek siz. Bu davranışınızla ve bunu herkesin okuyabileceği bir alana yazmakla tüm meslektaşlarına zarar veren yine sizsiniz. Yazdıklarımdan hangisi yanlış? "Yaptığınızın yasaya aykırı olduğunu" bilmiyor musunuz? Eleştirene değil, hatayı yapana bakın biraz.