Mesajı Okuyun
Old 19-07-2011, 10:55   #7
kamran

Değerli meslektaşım Kavili meslek anlayışınız, mesleğimize yakışır saygın duruşunuzla bizi onurlandırdınız, herzaman yanınızda olduğumu söylemek istiyorum, bizimde yapabileceğimiz birşey herzaman vardır bunu unutmayın, hukukçular ( avukatlar demiyorum) çaresiz değildir, bize düşen bişey varsa arkanızda olduğumuzu unutmayın..
Maalesef Hakimler( savcılar ) kendilerini kanun koyucu yerine koymuş durumdalar ve daha kötüsü dur diyen yok, ama onurlu hukukçular sayesinde meslek onurumuz, saygınlığımız biraz olsun ayakta, sizin gibi meslek arkadaşlarımız sayesinde.
Benimde Temyize kadar taşıdığım bir davam var, bizzat kendini ve mesleğini bilmez sözümona benden tecrübeli meslektaşlarımız bile nerdeyse böyle bir duruma boyun eğmemi istediler ancak; meslektaşlarımızın bazılarının ve davaya bakan sözümona Hakim arkadaşın engellemelerine rağmen Dava dosyasını temyize gönderdim, eğer kanun maddeleri ile kurumlar ve kurumlardaki yanlış eylem ve işlemlere karşı duramıyorsak bizler nasıl hukukçularız...Tüm arkadaşlar adına size teşekkür ediyorum