Mesajı Okuyun
Old 12-05-2011, 13:18   #1
ayşe naz

Varsayılan çocuk haklarının korunması

Merhaba...
Benim sormak istediğim şu ben 2010 aralık ayında boşandım 4 yaşında bir kızım var velayeti bende geçen ay bir mahkeme kağıdı geldi çocuk haklarının korunmasıyla ilgili ihbar eden kısmında da boşandığım mahkeme yazıyor. İnternette araştırdım bir çok şey yazıyor. çocuk haklarının korunması davası her boşanmadan sonra velayet sahibine açılırmı? banka hesap kayıtları felan istemiş benim tek banka hesabım babası kızımın nafakasını yatırsın diye açtığım hesap zaten onuda doğru düzgün yatırmıyor bununla ilgili herhangi dava da açmadım kusura bakmayın mahkemeler özellikle kızımla ilgili mahkemeler beni çok tedirgin ediyor ben kızımı kaybetmek istemiyorum bu yüzdende buna göre yaşıyorum yani onun herhangi bir hakkını ihlal edicek bir şeymi yaptım? birde boşandığım eşim yurt dışında ayda bir kere onun ailesine dışarıda kızımı gösteriyodum bir buçuk aydır ne arıyolar ne soruyolar buda beni tedirgin etti yani onlarla ilgili bir şey olabilirmi çünkü daha önce dava açmaya kalkışmışlardı.vericeğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler...