Mesajı Okuyun
Old 10-09-2008, 17:35   #99
Gülümse

Son zamanlarda gerçekten yoğun bir şekilde çalışıyorum... Hani derler ya kafamı kaşıyacak zamanım yok, aynen öyle...

Yoğun zamanlarımda kendimi dinlendirmek için iş ritmime göre hobiler yad a yeni işler buluyorum... Bu sefer bulduğum hobilerden biri çalıştığım dizinin sitesine gelen mesajları kontrol edip, düzeltmek ve sitede yayınlanmasını sağlayan arkadaşlara yardım etmek...

Dün gece siteyi açtığımda mesajları onaylayıp sitede yayınlanması komutunu verdim... O sıra yazılan mesajin hemen yayınlanmasından uyanan genç arkadaş hemen tekrar bir mesaj yazdı... "Orada biri mi var?" tabi mesajı sildim...
Ardından yeni bir mesaj daha geldi... " Orada havalar nasıl?" onu da sildim... Tabi arada gelen mesajları onaylamayı da unutmadım...

"Bak benden sonra gelenin mesajini onayladin benimkini onaylamadın anladım orada kesin biri var" gülüp yine mesaji sildim...

Ardından dizi hakkında bir satır karaladı ben de doğal olarak onay verdim...

Bu sefer tekrar mesaj yazdı... "Orada biri olduğunu anlamıştım... Bak güzelim ben ...... eğer bayansan benim msn adresim ....... beni msnine ekle görüşelim..."

Bu mesajida doğal olarak sildim... Sonra unutum... Bugün bilgisayarımı açtığımda biriken mesajlar arasında ona sıra geldiğinde gülmekten yerlere yatmak üzereydim...

"Demek erkeksin ha... Zaten nerede bende o şans"...