Mesajı Okuyun
Old 16-05-2006, 21:30   #4
ULZO

Varsayılan Bor da her yıl pazar var.

Oncelıkl eyazını sahıbını bılmıyorum. Bugun gelen onlarca Fenerbahce ve Galatasaray rekabetı konulu emailler arasında en cok begendıgım buydu. Sızlerle paylasmak ıstedım. Ama bende yazsam ne eksık ne fazla yazıda bahsi gecen her adrese tesekkurlerımı iletirdim.

Gecen Bor Pazar'ına gelınce orada her yıl pazar kuruluyor nasıl olsa o yuzden sorun etmıyorum. Yazı bizi üzen olaylara bir dip nottu sadece. Yoksa ben gönülden bu ligde mucadele eden her takımı kutluyorum.

Nılgun Hanım işin gerceği Pzar aksamından beri pimi çekilmiş bomba gibiyim. Patlama değil patlamalar oldu. Lakin zararım kendime. Yaptıgım tek anti GS eylemi bgun ofıste asılan gs bayragını saklamak oldu. İlk şüpheli bendim ancak kimse ispatlayamadı. Sabah kimse gelmeden ofıse ılk gelen bendım cunku. Kımsler gormedı anlayacagınız. Şimdi öğrendınız ya sızde soylemezsenız sevinirim GS bayragı benım arsıv dosyalrımın arasında ortalık durulana kadar cıkarmayacagım.

Olası bır ofis mahkemesin de sıtedekı avukat arkadaslarımızdan yardım almam gerekebılır. Sucumu ıspatlayamacaklar. Bende ıtiraf etmeyecegım. Bu durumda ceza alırmıyım.