Mesajı Okuyun
Old 09-02-2009, 21:52   #20
didem kunal

14 şubat aslında bir semboldur. elbetteki sadece senenin bir günü değil sevginin yaşandığı gün, olamaz da. Bir ömür geçirdiğiniz eşinizle günün ve hayatın olağanakışı içinde mümkün mü sevginizi saklamanız ya da çok beğendiğiniz o şeyi almak içins evgililer gününü beklemeniz... saçma değil mi? siz zaten sevgiliniz yanınızda olduğu sürece, mutlu olduğunuz sürece size hergün sevgililer günü. Ama bu olaya klasik bakış açısıyla yaklaşmamak gerek. Evete kapıtalızm eleştırısıne katılıyorum. ama satıcılar açısından aktılıyorum. satıcılar bunu fırsta bılerek kalplı boceklı kırmızı ne varsa en cazıbelı sekılde vıtrınlerıne koyorlar. Sevgılı günü olarak kişileliştirmeyin bunu.Tüm sevgilileri ve tüm sevgisinin değerini bilenleri temsilen olan bir gün. Futbol maçlarını düşünün ve bunların fanatik taraftarlarını. Fanatikler sadece maçlarının olduğu gün ve kupa aldıkları gün mü o takımlılar. hayır. sadece temsilen o gün aşanıyor kutlanıyor. ya da anneler günü, öğretmenler günü vs... bunlar temsilen yaşanan günlerdir. bu günler için hediye patlamasına ben de karşıyım o ayrı tabii ki