Mesajı Okuyun
Old 07-01-2008, 00:08   #114
slide

Alıntı:
Yazan avsevil
Acılar yaralar yaralanmalar hırçın yaralamalar hepsi bizler için.Ne demişler beşer şaşar!!!Çok doğru.İnsanlar için yanılmak ama en önemlisi tüm yaralardan doğruca kalbimiz yaralıyken bile beynimiz kötülüğü düşünmeden yaşamadan yaşatmadan ayaklanabilmek.Hep birilerini suçlamak gereksiz anlamsız.Hele hele hep tek taraflı karşıyı suçluyor olmaksa tam bir aymazlık.Nedeni ne olursa olsun sevgiler hep temiz kalmalı.Tıpkı başladığı gibi kalabilmeli.Katıksız.Eğer bunu yapamıyorsanız.İnsan en çok aynada kendine bakmalı derim ben.
ben bu konuda size katılmıyorum sevil hanım..muhakkak ki giden her zaman sevgi olsa unutulmasa aşkından ölünse dahi kalanın bir yanını da yanında götürüyor..haliyle giden sizden bu kadar çok şey götürüyorken ah etmemek mümkün olurmuyor..konu başlığı en çok nelerin hayalini kurduk...hangimiz istemezdik arkamızı döndüğümüz anda ne yapacağından ne yapmayacağından emin olacağımız bir sevgili dost arkadaş herşey...tıpkı başladığı gibi kalabilseydi kimse ayrılık acısı yaşamazdı..herkes tek vücut olmayı başarabilrdi...siizn dediğiniz veliler yapmak kudretine sahip kanımcagerçek haytta mümkün olmuyor...bu tür temenniler içinde olmanız insanlar için siizn kurduğunuz gzüel bi hayalden ibaret..herşey siizn dediğiniz gibi olabilseydi..hereks isterdi..ne mümkün?