Mesajı Okuyun
Old 27-04-2021, 16:49   #1
Konuk

Önemli Kocam bana ait herseyi istiyor, kendisi hicbirsey vermiyor.

Merhaba esimle temmuz 2012 de evlendik, 6 ve 1.5 yasinda kizlarimiz var, şiddet nedeniyle 3 kere uzaklastirma, parmagimi kirdigi icinde kamu davasindan kaynakli 8 ay 22 gun ceza aldi. Bıri evlilik oncesi 2010 yilinda aldigim digeri evlenmeden 2 ay once (135 bin tl 35.000 nakit 100.000 kredi)aldigim 2 adet konutu 2018 de satip degeri olcusunde banka kanaliyla doviz ve altin aldim.6 ay once de bir arsa aldim. Tapuda alis satis fiyatlari eksik gosterildi. 2016 eylulunde evlilik oncesi sahip oldugum döviz, altin ve dügun takilarimin bedelini esime sirket kurmasi ocin verdim (bununla ilgili esim imzali bir belge verdi bana) bu insaat şirketi benim adima bir arsa aldi ve kat karsiligi 12 daireli bir apart yapti, 6 daire benim adima, vekaletname ile de satis yaptilar, uzerimde 4 apart daire var. Sirket esim ve ortaginin üzerine, sirket adina 8 katli halen devam eden bir insaat,Istanbul da bir arsa var. Esim bosanma protokolu hazirlatmis, bana ve cocuklara nafaka vb vermeyip, uzerimdeki 4 apart daireyi, arsanin yari bedeli olaak 300bin tl yi, bankadaki doviz ve altinin yarisini istiyor. Evlendigimiz tarihten 1 ay sonra baslamak uzere esime borclari icin sürekli para verdim, ortagina para gonderdim, baska ilde bulunan is yerinde calisan kisiye maas ödedim. Esim sürekli gezdi, yedi ve içti... çocuklarimin gelecegi icin yaptigim birikimi onunla paylasmak istemiyorum, ben 2. Esiyim, daha ilk esine de mal paylasim davasi acmis.
Döviz altinin degerlenmesinden ötürü hak iddia edebilir mi? Ben ne yapmaliyim, şaştım kaldim...