Mesajı Okuyun
Old 28-05-2009, 08:59   #19
avseher

Bu konuda iki kanalda iki farklı program var. bazı zamanlar 5-10 dk lık izleme fırsatım oluyor zira gündüz programları. reklama girermi acep
fox tv deki program daha ciddi ve araştırarak aldıkları kişilerden oluşuyor 250 civarı kişi evlenmiş.
Yaşlı 65 yaşlarında bir bey düşünün evlenmek istiyor aşktır mantıktır ne derseniz deyin hayatını paylaşacağı bir insan. Ne paylaşır maddi yada manevi kendisine kalmış ama paylaşmak istiyor ve çevresinde uygun birini bulamıyor. Zira özellikle küçük yerlerde eşi ölen yada belli yaştan sonra boşanan bayanlar daha zor evlenir. Sonra bu programa çıkıyor ve kendisine eş buluyor araştırmasını yapar sorar soruşturur evlenir gerisi ona kalmış. Yolda giderken çarpışıp aşık olup evlenen iki gençten ne farkı var onlar birbirini tanıyormu? yada üniversitede evlenen iki kişiden .. ailelerini tanıyorlarmıydı? Okul içi gözlem ne derece gerçeklikleir yansıtıyor.
Belki toplum içinde kamera karşısında konuşurken tam ifade edemiyorlardır kendilerini, baklavayı sormak gibi ama bu programların ciddi olanlar için konuşuyorum (zira başka evlilik programında duyduğum çoğu reyting uğruna yapılan evli yakışıklı aman ekrana kitlenilir diye evli kişileri çıkardıklarını bizzat çıkan kişiyi tanıyanlardan duydum ) gerekliliğine inanıyorum....