Mesajı Okuyun
Old 15-05-2009, 17:52   #5
Gülümse

Geçen gece (sanırım programın tekrarıydı) oturup biraz seyrettim. Bir teyze (belki kadıncağız benden gençtir ama örtüsüyle, giyimiyle tam bir teyze formundaydı) İlk eşiniyle uzun süre evli kaldığını ama çocuğu olmayınca kendisine kuma aradığını, bulduğu kuma hamile kaldıktan sonra kendisininde hamile kaldığını doğurduğunu dört sene sonra tekrar çocuğu olduğunu. Kuma'nın başka bir erkeğe kaçmasından sonra erkeğin onu dövdüğünü, kumaya olan hırsını kendisinden çıkarmaya çalıştığını o yüzden ondan ayrıldığını ardından çocukları babasız kalmasın ona baksın diye başka bir koca bulduğunu, ama o koca onlara bakmayınca ondan da ayrıldığını anlattı. Sadece bu kadar mı? üçünçüye evlenmiş ama o da formalite evliliğiymiş.

Kadın biri 14 diğeri 16 yaşında olan iki çocuğu olduğunu belirtince, sunucu kız dayanamadı hani aralarında 4 yaş fark vardı diye kadıncağızı sıkıştırdı. Kadın heyecandan mı ne çocuklarının yaşlarını karıştırdı. Kadının tek söylediği şey şuydu.

Ana babalarımız, kocalarımız çalışmamıza izin vermediler, o yüzden şimdi bize bakacak bir koca lazım... Bu noktada benim sabrım bitti, şekerim ya düştü yada yükseldi tam hatırlamıyorum ama kanalı değiştirdim.