Mesajı Okuyun
Old 24-11-2011, 12:49   #11
Cumhur Okyay

Alıntı:
Yazan mcatakan
Merhabalar,
2007, ilk mesajı gönderip bu konuyu başlattığım yıl... aradan neredeyse 5 yıl geçmiş... Şuanda Göttingen'deyim ve master öncesi dil eğitimi alıyorum.. Yıllar önce hukuk fakültesinde okuyan ve ne yapacağını tam da bilemeyerek yola çıkan bu genç hukukçuya yol gösterdiği ve burada da elinden geleni yaptığı (yapmaya da devam ettiği) için sevgili Cansu Topal'a türkhukuksitesi.com aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum..
Ayrıca Sevgili Cansu'yla birlikte buraya gelmek isteyen arkadaşlara benim de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımı belirtmek isterim... Hayallerinizin peşinden gidin ve ne olursa olsun ona sımsıkı sarılın...

Sağlıcakla kalın..
M.Can Atakan
Aradan yıllar geçmiş, size başarılar.
Bu gün ise kararlı, azimli ve fakat mutlaka çok çalışkan olan ve Ülkemizdeki Hukuk Sistemine göre hangi yabancı dilin zarurri olduğuna karar veren ve bu dili ciddi bir şekilde burada öğrenmeye başlayan ve devam eden öğrencilerin, ilgili yabancı ülkelere, kendi fakültelerinin ERASMUS proğramları çerçevesinde gitmeleri halinde devamının geleceğini tahmin ve ümit ediyorum...