Mesajı Okuyun
Old 13-02-2008, 15:25   #1
KOCAELİNUR

Varsayılan Eşimin Yapmış Olduğu Borçları Üzerimde Kalırmı?Mal Rejimi Alacağı ve Zina İlişkisi

Merhaba,

2005 yılında ikinci evliliğimi yapmış bulunmaktayım..bu evliliğimden 19 aylık bir bebeğimiz var..benim sorum şu, eşimle anlaşarak evlilik yaptık ancak geçen zaman içinde birbirimize ters düşen birçok özelliğin farkına vardık, eşim buarada 2 ay önce beni başka bir kadınla aldattı...ancak ben çocuğumuzun çok küçük olması nedeniyle, bu olayı sindirmeye çalıştım..sindirmeye çalıştım diyorum çünkü affetmedim ayrılmak istedim ancak gücümün yetmemesinden dolayı buna cesaret edemedim..buarada çalışan bir bayanım,şimdik eşimle evlenmeden önce bir ev almıştım 2002 senesinde,eğer ayrılma durumu gerçekleşirse bu evden hak sahibi olabiliyormu..ayrıca serbest çalışan birisi kredi kartı kullanıyor ve fazla harcama yapan birisi, evliliğimiz süresince buborçlarını ödeyemezse eğer beni nederece etkiler, maaşıma el konurmu,buarada birde evlendikten sonra kendi imkanlarımla bir araba almıştım buarabaya el konurmu....kısacası onun yaptığı her türlü harcamadaki ödeme beni ayrılmadığım sürece nekadar etkiler..teşekkürler saygılarımla..