Mesajı Okuyun
Old 11-08-2011, 13:21   #55
Canavar Avukat

Alıntı:
Yazan Procurement Law
Bu konuda bilgi paylaşımı gerçekten yararlı. Katkıda bulunan herkese teşekkürler.
Ben kamuda uzman olarak çalışmaktayım ve avukatlık stajı da yapmadım. Yukarıda bahsi geçen personel veya ona yakın bir sınıfta askerlik yapma ihtimali benim için de kuvvetli midir?
KPDS 94 almıştım 2009'da. Bu belgeyi ibraz etmemin ne gibi bir faydası olur? Ya da faydası olur mu?
Ben aralık döneminde gideceğim. Askerlik şubesinden arayıp avukatlık ruhsatı olup olmadığını sordular. Olmadığını söyledim. Niçin sordukları hakkında bilgi vermediler.

Kardesim hayirli olsun,
Avukat kadrosu vardir askeriyede, avukat kadrosunda acik varsa buraya atama yapmak icin ihtiyac duyduklarindan dolayi sormus olabilirler. Buyuk konusmamakta fayda var ancak eger ki uzun donem astegmen cikarsan buyuk olasilikla Personel Astegmen'sin demektir ve gorev yerin de Turkiye'nin herhangi bir yerindeki Askerlik Subesi olur. Acemiyi de Izmir Gaziemir Personel okulunda yaparsin, fistik gibi de yerdir. Komutanlari cok iyidir. Eger degismediyse kadro askerlik yaptigina kendin bile inanmazsin. Tabii insanlarda algi farkli calisabilir. Ben bu sekilde yaptigim icin gorev surem bitmeye yakin keske kalabilsem diye bile dusunmustum

Hayirlisi olsun simdiden.