Mesajı Okuyun
Old 07-12-2004, 09:18   #2
ciril

sn. ibrahimbey,
yüzdeki kalıcı izin oranı için verilen rapordan söz etmemişsiniz. Bu izin yine estetikle düzelip düzelemeyecek olasındanda eğer estetik operasyonla düzelmesi mümkünse bu giderlerin karşılanması kusuru oranında karşı tarafa düşecek mahkeme bu konuda estetik cerrahiye ilişkin faaliyeti bulunan tam teşekküllü bir hastaneden rapor istemeli yani bilirkişiden önce bu izin kalıcılığı bugünkü estetik ameliyat yolları ile tedavi edilip edilemeyeceğini araştırdıktan sonra manevi tazminat konusunda bilirkişiye vermeli diye düşünüyorum. Ankarada olsa bu kouda ehil olduğundan emin olduğumuz hepimizin raporlarına saygı duyduğumuz bir kaç bilirkişiyi talep etmenizi önerebilirim ama antalyada bu konudaki durumu bilme şansım hiç yok belki üniversitelere yollanmasını isteyebilirsiniz. Müvekkilinizin otelde çalışıyor olması resepsiyondan güvenliğe alınması ve bu tür bir iz yüzünden hep geri hizmette görev alacak olması tabiki tazminatı artırıcı oranlar maddi ve manevi yönden bu arada olaydan çok özetle bahsettiğiniz için sadece aklıma gelebilen bir iki şeyle yorum yapabiliyorum bu nedenle belki haberiniz vardır ama yoksa diye söz edeyim istedim sigortadan karşılanamayan bu tür tedavi giderlerinin karşılanması yolunda bir sigorta var buna müracaatla müvekkiliniz gerekli estetik operasyonuda yaptırabilir genç bir hanımın yüzündeki bu tür bir iz sadece iş değil özel hayatında da sorunlara sebep olacaktır ( hanımlar biraz daha elimize yüzümüze düşkünüz ) http://www.ktgsh.org/ bu siteyede bir bakın olayınızı ne denli karşılar bilmiyorum kolay gelsin
saygılar