Mesajı Okuyun
Old 03-02-2019, 22:04   #1
Cengiz akkuş

Varsayılan Kalp krizi dedim doktor ben hastayım o sağlam dedi

Merhaba sayın hukukçu babam evde rahatsızlık geçirdi apar topar amcamla beraber ilçemizde olan evimize saedece 10 dakikalık yürüme mesafesinde acilde giriş yapılır hemen doktora söylenir sıranızı bekleyin 15 dakika sonra sıra gelir doktor neyiniz var der babamda şiddetli göğüs ağrısı kolda uyuşma kısacası kalp krizi belirtilerini söyle kan tahli alınır bi saate çıkar derler EKG çekilir ağrılar şidetlenir Amcamda sevk edin abim kalp krizi geçiriyor söylmde bulunur doktora EKG gösterir benden sağlam der sonra kamera karşısına geçip beni dövün der amcama babam EKG odasından seslenir karışma doktora sonrası çekilen EKG bi kardoloyoji doktoruna gönderin amcam söyler doktor yollar kardiyoloji doktoru hemen sevk edin der sevk edilir hastane girişi saat 17:00 sevk saati 18:30 sevkten 15 dakika sonra ambulansta kalbi durur yol üstünde bulunan . hastaneye sevk edilir anastezi uzmanı 50 dakika duran babamın kalbini tekrar çalıştır gideceği hastanede kabul etmez. Ambulansla üniversite hastanesine sevk edilir yoğun bakıma alınır 24 saate 10 kez kalp krizi geçirir ve vefat ede. Sizden ricam ihmal kimde