Mesajı Okuyun
Old 17-04-2011, 22:54   #1
morithjhan

Varsayılan İzmirde Avukatlık Stajı yapmayı düşünüyorum

Merhabalar...Öncelikle kendimi tanıtayım:1988 Bartın doğumluyum, ailem halen Bartın’da ikamet etmekte. 2006 yılında İngilizce ağırlıklı Bartın Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olup üniversite sınavı sonucunda Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesine yerleştim.. 4 yıllık üniversite yaşantımda, kişisel gelişim konferanslarında ve çeşitli topluluklarda görev aldım ve ardından 2010 yılında da buradan mezun oldum..Daha sonra Ankara’da Rekabet Kurumu’nda iki haftalık sertifikalı Staj Programına dahil oldum, mesleki bilgime oldukça katkısı oldu..Adli ve idari yargı hakimliği sınavlarına hazırlandım bu sırada, bu nedenle de bilgilerimin taze olduğunu düşünüyorum..İzmir’de avukatlık stajımı yeni başlatacağım..istekli ve çalışkanımdır, tecrübelerinizden yararlanmak ve kendimi geliştirmek adına elimden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteririm..aklıma takılan ve beni önemli ölçüde ilgilendirense maaş-harçlık konusu..Zira İzmir’de ailemden uzak ve yaşımın ve kişiliğimin de verdiği sorumluluk duygusu çerçevesinde kendi ayaklarımın üstünde durabilmek ve kendime yetebilmek adına adil bir dünya görüşünde birleşebilirsek çalışmak isterim..
Bilgilerinize...
Murat Can Telli