Mesajı Okuyun
Old 29-09-2007, 17:21   #37
Admin

Sayın Gülümse'ye özel mesajla yazdım burada da tekrar edeyim: Bu öneriyi getirirken ve THS olarak da yapalım mı derken amacım ciddi bir organizasyon düzenlemekti. Site Haberleri alanında duyuracağımız, hakemli, kurallı, süreli, yüksek katılımlı, bir THS yazım yarışması. Bir diğer deyişle şikayet ettiğiniz sitedekine benzer formatta ama "THS güvencesiyle" düzenlenen bir yarışma.

Dolayısıyla bunun için iyi ve ciddi bir hazırlık ve organizasyon gerekiyor, yoksa hadi şimdi "aşk hakkında yazalım" diyerek açacağımız bir yazı organizasyonu planlamamıştım. Bu gayrı-resmi etkinliği elbette her üyemiz istediği gibi kendisi de yapabilir, ama bizim yapacağımız etkinliği bu konu altında koordinatör olacak kişi/kişiler ve katılmayı düşünenlerle birlikte konuşmayı isterim. Kuralları, süreleri, formatı vs. belirledikten sonra Site Haberleri alanında resmi duyururu yapıp, yarışmayı da resmen başlatabiliriz. Ancak öncelikle bu konu altında önerileri vs. alalım, kaç kişinin katılacağı konusunda bir fikir edinelim ve koordinatör grubunu oluşturalım.

Sn. Demirel, Sn.Aydın ve Sn.Dikici katılacağını beyan etti. Diğer yarışmacı adaylarını da bekliyoruz, lütfen 2 adım öne çıkıp, YANITLA tuşuna basınız.