Mesajı Okuyun
Old 03-07-2008, 12:13   #46
dicle_hukuk80

Varsayılan arkadaşlar şikayet etmeyin takdir edin

ben diyarbakırlı değilim dicle hukuğa istemeye istemeye geldim ve ilk iki sene dersleri takip etmedim üçüncü sınıfta dersleri takip ettim ve şunu gördüm gerçekten kaliteli hocaları olan asla ve asla öğrencileri küçümsemeyen birsürü değerli hoca ile karşılaştım.Birçok hukuk fakültesinde arkadaşlarım var hepsiyle konustuğumda bana söledikleri ilk şey hocalarıyla iletişimlerinin olmaması soruyorum bizim fakültemizde Nihat hoca ile iletişimi olmayan kaç kişi vardır yada Hülya hoca ile yada Mustafa hoca...v.s bu kadar değerli genç ve öğrenci yetiştirmek için uğrasan bir kadro gerçekten başka fakültelerde yok değerlerimizin kıymetini bilelim.Diyarbakıra gelince Diyarbakır herşeyi bünyesinde barındıran bir şehir tabiki bir İstanbul bir Ankara bir İzmire bakınca çok farklı değerlendirmeler yapılır ama rahat bir şehir(düoder'e bulasmazsan).Her istediğini bulabileceğin bir şehir insanlar misafirperver ama tabi öğrenci ister istiyoruz daha farklı şeyleri yaşamayı görmeyi ama elimizde bu var sakin olup buranın tadını çıkartalım bir daha öğrenci olmayacağız ve benim için en azından son sene boşa geçen 2 seneye yanıyorum.Bu şehirin tadını çıkartalım arkadaşlar