Mesajı Okuyun
Old 01-01-2004, 16:10   #1
Gemici

Varsayılan En Büyük Grubun Doğum Günü Kutlu Olsun!

Hepinizin/hepimizin Doğum Günü kutlu olsun sevgili "Doğumdaşlarım". Böyle bir kavram varmı, bilmiyorum, ama olsun.

THS de hergün, o gün doğum günü olanlar belirtiliyor. Aynı günde doğum günü olanların sayısı, ortalama olarak günde üç veya dört kişiyi geçmiyor, gördüğüm kadarı ile. Ben 1 Ocak tarihinin bir rekor olacağını düşünüyordum, ama bügün site üyelerinden 29 Kişinin doğum günü olabileceği aklıma bile gelmezdi. Büyük bir sayı, Site Üyelerinden çoğunun doğum tarihini belirtmediğini hesaba katarsak. Her neyse ortak doğum günü konusunda Türkiyenin en büyük gurubuyuz. Çoğumuz için bu gün, bende olduğu gibi, gerçek doğum günü olmasa bile. Nüfüs memurlarına, anne ve babalarımıza, bize bir doğum günü bulmalarında yardımcı oldukları için, teşekkürler.

Benim gibi gerçek doğum gününü bilmeyipte 01.01 tarihini doğum günü olarak kabul edenlerin bazı ayrıcaklılarıda var tabi; isterseniz bu tarihi doğum günü olarak kabul eder ve kutlarsınız, isterseniz bu benim gerçek doğum günüm değil diye kabul etmezsiniz, karar sizin.

Yıldız falınız konusunda belki astrologları biraz zorlarsınız, ama yıldız falına zaten inanmıyorsanız, bırakın astrologlar kafa yorsun.

Açıkça söyliyeyim, ben fazla etkilenmedim ama, çoğunuzun gözleri yaşarmıştır herhalde, bu gece milyonlarca insanın sizinle beraber doğum gününüzü kutlaması. Neydi o havai fişekler, neydi o eğlenceler, o özel programlar.

Hepinizin doğum gününü ve yeni yılını kutlar, sağlık ve başarılar dilerim. Diğer Site Üyelerine de Mutlu ve Başarılı Yıllar.

Saygılarımla