Mesajı Okuyun
Old 01-06-2007, 14:55   #17
uye8490

Kimyacı bir arkadaş reenkarnasyon konusunda bana ilginç bir açıklama yapmıştı.Kimya biliminin affına sığınarak bu kimyasal olayı dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım.
Açıklama şöyleydi.İnsan organizmasında serseri gen denilen ve organizmasında bulunduğu insanın tüm yaşamsal şifrelerini bünyesinde barındıran bir gen varmış.İnsan öldükten sonra bu gen havada ,toprakta rastgele savrularak bazı organizmalara geçebiliyormuş.Böylesi bir genin istilasına uğradığı için de organizma gen sahibinin tüm yaşamsal şifrelerini kendiliğinden bilebiliyormuş.Ne kadar doğru bilemiyorum.

Benim de ikinci hayatını yaşadığını söyleyen Hatay Samandağlı bir arkadaşım vardı.

Bu arada yıllar önce bir gazetede rastladığım ve "önceki yaşamınızda kimdiniz" adlı testi çözmüştüm.Testten çıkan sonuca göre ben 17.yy da Portekizde erkek bir tüccarmışım.Portekiz nere Siirt nere...Yaptığım alışverişlerin çoğunda gabine uğrayan biri olarak "ben ne biçim tüccarmışım" diye sormadan edemiyorum.Ama benim durumum kardeşimkinden yine de daha yeğlenir bir durum.Kardeşim testi çözdükten sonra hızla ,ne şaçma sapan testtir bu ,ben önceki yaşamımsda bir köpekmişim diyerek gazeteyi fırlattı.Yıllar geçti hatırladıkça hala güler ve kardeşime takılmadan duramam.