Mesajı Okuyun
Old 20-04-2011, 09:35   #83
Admin

Sayın mustang,
Alıntı:
Yazan mustang
seslendirme çalışmalarınıza destek vermek istiyorum.
Şerhimize eklediğiniz seslendirme dosyaları için açık alandan da teşekkür etmek istedim.

Engelliler ve Hukuk Çalışma grubumuzun üyeleri bu anlamlı çalışmaya yaptıkları seslendirmelerle büyük katkı sağlıyor ve ben objektif olamadığım için mi bilemiyorum ancak hepsinin ekledikleri ses dosyaları da bana "profesyonel seslendirmeler" kadar başarılı geliyor.

Öte yandan sizin seslendirmenizi dinlediğimde haber spikerliği kariyer seçiminizin ne kadar isabetli olduğunu düşündüğümü itiraf etmeliyim! Bu çalışmalarda profesyonel kadar iyi seslendirme yapan üyelerimizin arasına seslendirme konusunda gerçekten profesyonel sizin de katılımızın bu anlamlı projeye çok büyük bir katkısının olacağını düşünüyorum ve bu açıdan hem çalışmaya katılımınız, hem de belki bundan da önemlisi sadece bu amaçla THS'ye üyelik başvurusunda bulunduğunuz için tekrar teşekkür etmek istedim.

Bu arada seslendirme çalışmaları konusunda Engelliler ve Hukuk Çalışma Grubumuzla koordinasyon içinde kalmanız açısından aşağıdaki sayfayı tıklayarak bu gruba katılma başvurusunda yapmanızı naçizane öneririm:
http://www.turkhukuksitesi.com/profi...editusergroups