Mesajı Okuyun
Old 04-10-2006, 21:37   #10
heyyou

Ben deu hukuk fak. 3üncü sınıf öğrencisiyim.1inci sınıftan 2inci sınıfa geçtiğim yaz avukat tanıdığımın yanında çalıştım ve 2inci sınıfın ilk 2-3 ayı da devam ettim.Yaz boyunca çok şey öğrendim ancak sadece yaz boyunca...2inci sınıfta öğrendiğin bilgilerinle fazla yararlı olamıyorsun henüz üniversiteye gitmeyen bir lise öğrencisi olsan bile 1inci sınıf bilgilerinle onun yapacaklarından fazlasını yapamıyorsun çünkü sana ne yapman gerektiğini söylemeleri gerekiyor,bana öyle oldu herhangi bir bilgimi kullanmadım o zamana kadar ki öğrendiklerimden.Ama çok şey öğreniyorsun inan ki bu durum gurur ve güven veriyor ilerki yılların için.Ben 2inci sınıfın 2 ayında devam ettim çünkü bıraktım çünkü aktif eğitimimin yıl boyunca olduğumuz 6 sınavının ilk sınavından 30 küsürlü bir not aldım ve ipin ucunu kaçırdığım için sınıfımı bütte geçebildim.Bu yüzden bence de acele etme eğer zorunlu bir durum içinde değilsen.Sanırım staji için en ideal zaman 3üncü sınıfı 4üncü sınıfa bağlayan yaz boyunca çalışmak olacaktır. Saygılar...