Mesajı Okuyun
Old 10-11-2006, 15:02   #22
Av. Nur Camgöz

merhabalar ben sıteye daha yenı uye oldum. sayın duygu ısık poyraz hanımefendının etkısını de yok saymamak lazım uye olmamda
duygu bana sıtenın lokalı var dedıgınde cok gülmüştüm, ne yani site mensupları oturup cay kahve mı ıcıyolar dısarda demıstım. sonra sıteyı arastırmaya baslayınca hakkaten ben de kendimi lokalın ıcınde buldum. burası lokalmiş yani cay kahve içilmiyor ama muhabbetler gercekten cok guzel.
hatta kendı kendıme dedım kı acaba testere fılmının konusuldugu bır yer var mı? bı baktım o da varmıs
ben de fılme gecen hafta gıttım, artık gercekten psikopat olduğumu dusunmeye basladım, hem korkudan ölüyorum hem de kulaklarımı kapata kapata izliyorum.bende de var galba bı tuhaflık insan korka korka film izler mi. hele amelıyat sahnesınde bi an salonun tam ortasına kusacagımı dusundum ama neysekı kusmadım.
ne kadar gerılsemde mıdem alt ust olsa da fılme bayıldım, gercekten cok guzel. 4.sunu heyecanla beklıyorum.
sırada gıdecegım fılm; lanetlı ada. o fılme gıttıkten sonra da ızlenımlerımı sızlerle paylasırım. gerılım fılmı dısında fılme gıdemıyorum galba )