Mesajı Okuyun
Old 19-12-2007, 17:16   #26
Mustafa ÖZCAN

Alıntı:
Yazan hırs
sayın mustafa özcan malesef şirkette hissesi yok.ama ben şirkete birinci haciz ihbarnamesi yolladım.açıkça bundan da bir sonuç elde edeceğimi düşünmüyorum çünkü avukatı var ve hemen itiraz edecek.mal beyanındanda ceza çıkaramam avukatı aracılığıyla haciz ihbarnamesine itiraz etti....saygılar

Hmm maaşına haczi düşünün, şirkette hissesi olup olmadığını yinede Ticaret Sicilden sorun, Limited Şirketlerde Müdürlük iki şekilde olabilir, birincisi tüm hissedarlar aynı zamanda Müdürdür, diğeri ise hissedarı olmadığı halde sadece dışarıdan sözleşme ile Müdür atanmış olabilir. Hissesi olup olmadığını sorun,

Evi vardır mutlaka yaşadığı gece kaldığı, hacze gidin, bıktırıncaya kadar, ya yeter kardeşim kaç paraydı alacağın diyinceye kadar, yaşadığı yerde bir kaç kez haciz zorlayıcı olabilir. Ayrıca her olayın kendine özgü ayrıcalıkları, her borçlunun zaafları vardır. Bunları araştırın, bir durum tespiti yaptıktan sonra üstüne yürüyecek nokta ya da noktalar tespit edilir.. İyice serseri olmadıktan sonra bu şekilde tutunacağı noktalar olan insanlara yapılacak bir şeyler mutlaka çıkar. Ben Sokak serserilerine bile delikanlı damarından yaklaşıp alacak tahsil edilebileceğini düşünüyorum..

Dolandırıcı bir tanesini iyi markaja aldım... Psikolojik üstünlük bana geçti detaylar bende saklı. Bana bir gün dosya borcunun tamamını aldı geldi. Şaşırdım ki ne şaşırdım. Nereden bulduğunu sordum..

Bir başkasını dolandırdım dedi. Olayı iyi inceleyin.Zaaflarını araştırın. Çözüm bir yerlerden gelecektir.