Mesajı Okuyun
Old 02-02-2010, 18:52   #1
Konuk

Varsayılan Tüp Bebek Merkezi

Merhaba;

Ben 28 eşim 33 yaşında. Çocuk sahibi olmak istiyorduk. Ancak denemeden bir merkeze başvurduk ve tüp bebekle çocuk sahibi olmak istediğimizi belirttik. Yapılan testler sonucunda tedavinin uygulanabileceği söylendi ve toplam ücretinin o an uygulamada olan kampanya dahilinde
3,800tl olduğu, bunun içinde ilaçlar, uygulama ve sonrasında kontrol olduğu söylendi. Bir sözleşme imzaladık ve tedavi başladı.

Hamileliğimin beşinci ayında geçirdiğim bir kanama nedeniyle ikiz bebeklerimi kaybettim. Bunun olası bir durum olduğunu varsaydım ancak görüşüğümüz bir uzman burda
merkezin yanlış dozda ilaç kullanımına bağlı rahimdeki bir sorun nedeniyle oluştuğunu söyledi.

Tedaviyi uygulayan merkeze gittiğimiz zaman sözleşmede böyle bir maddenin olduğu yüzde yüz bir sonuç vermediklerini söylediler. Ancak bebeklerime yapılan otopsi sonucunda bebeklerimin sağlıklı olduğu rahmimde oluşan bozukluk nedeniyle hamileliğimin sonlandığı ortaya çıktı.

Dava açtık ancak ikinci celsede beraat ettiler.
Şimdi davamız Yargıtay'da. Ancak olumlu bir sonuç alamayacağımızı belirtiyor kiminle görüşsek.
İnsan hayatı bu kadar basit midir?
Bilir kişi atanmasını istediğimiz halde atamadılar bile.